Igrica GTA IV na windowsu XP

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ljubitelji igrice GTA IV mocice da igraju ovu igricu a da nemoraju imati Windows XP SP3 kako je navodno predvidjeno.Naime bilo koji Windows mozete pretvoriti trikom da opticki i vizuelno bude SP3,i da uzivate u igrici....

000ek.jpg


Kliknite misem na Start a zatim i Run......broj 1

001nqma.jpg


U Run polju upisite regedit a zatim kliknite na Ok......broj 2

002fmz.jpg


Zatim pronadjite kljuc ovim redosledom.......

HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CURRENTCONTROLSET/CONTROL/WINDOWS

Kada dodjete na zadnji Windows dupli klik misa na njega i otvorice vam se dosta kljuceva sa desne strane,pronadjite kljuc CSDVersion te dupli klik na njega i u novootvorenom prozoru upisite vrednost 300 i kliknite na Ok.....broj 3

003gm.jpg


Sada odite u My computer ,desniklik na ikonu te u padajucem meniju kliknite na properties i videcete da vam se vizuelno sastav promenio u Servis pak 3,te cete dalje moci da instalirate i igrate ovu poznatu igricu.....

004zx.jpg

 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF......



:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!660&authkey=AGERleO6DFRAt1g" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]


 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.07.2010
Poruka
3
narode moze li me neko usmeriti gde i kako da skinem gta4 igricu ili vec da mi olaksa muku sasatobg gmail.com
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
26
Boki,imam GTI Racing i Win7 i nece da mi radi(original),a kod mog druga na XPu radi ko sat.I molim te odgovori
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
26
GTI Racing(trke) je razlicito sto i GTA!!Moze da ga podrzi glat ali problem je u necemu
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
GTI Racing(trke) je razlicito sto i GTA!!Moze da ga podrzi glat ali problem je u necemu

Odmah da se razumemo igrice neigram uopste ali uopste....i zato iskreno nisam ni upucen ali ono malo sto sam video je da mnoge nemaju podrsku za win 7.....bar te GTI Rasing....

naprimer konkretno ova....

GTI Racing PCG | 258 MB

Operating System: Xp/98/2000

Processor: 1 GHz processor

RAM: 512 MB RAM

Video Card: 128 MB video card


GTI Racing uniquely blends a realistic and highly detailed car physics simulation with the pure fun of driving in a very dynamic way. Grab the wheel, push the pedal to the metal and gather the sensation for the incredible sense of speed and the power of all the real world cars.


Zato to prvo pogledaj......dali uopste moze se igrati na sedmici pa cemo traziti dalje a javice se neko sigurno ko barata tim igricama......
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
26
Problem je u StarForce Protection,on mi stalno izlazi kad pokrenem Win7,otkad sam instalirao GTI.....AKo moze nesh vise o StarForce
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Problem je u StarForce Protection,on mi stalno izlazi kad pokrenem Win7,otkad sam instalirao GTI.....AKo moze nesh vise o StarForce

Ovde imas i updejtovanje i brisanje StarForce Protection......

Kod:
http://www.star-force.com/support/drivers/
 
Natrag
Top