iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@predrag 950
... ajde sad, reci mi prvo gde si stavio folder Addons ? Ako si stavio na internu memoriju, putanja je /storage/emulated/0. Dok, ako si folder Addons stavio na eksternu, putanja je /storage/extSdCard. Ti mozes da biras jer si rootovao tel i uradio si SDFix, znaci mozes i na internu i na externu. Ali ako si stavio na internu, ne mozes upucivati app na externu ... Obrati pažnju na to da linija počinje sa ”/” a da se završava bez.
 
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
26
@predrag 950
... ajde sad, reci mi prvo gde si stavio folder Addons ? Ako si stavio na internu memoriju, putanja je /storage/emulated/0. Dok, ako si folder Addons stavio na eksternu, putanja je /storage/extSdCard. Ti mozes da biras jer si rootovao tel i uradio si SDFix, znaci mozes i na internu i na externu. Ali ako si stavio na internu, ne mozes upucivati app na externu ... Obrati pažnju na to da linija počinje sa ”/” a da se završava bez.
Stav
@predrag 950
... ajde sad, reci mi prvo gde si stavio folder Addons ? Ako si stavio na internu memoriju, putanja je /storage/emulated/0. Dok, ako si folder Addons stavio na eksternu, putanja je /storage/extSdCard. Ti mozes da biras jer si rootovao tel i uradio si SDFix, znaci mozes i na internu i na externu. Ali ako si stavio na internu, ne mozes upucivati app na externu ... Obrati pažnju na to da linija počinje sa ”/” a da se završava bez.
Addons sam stavio na sd karticu i upisao sam putanju kao sto ti kazes i nece!
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@predrag 950
stavio si na eksternu (micro sd) karticu i kao putanju naveo /storage/extSdCard ? Theme Changer si skinuo sa mog linka odavde sa foruma ? Kompletan folder Addons si kopirao na sd karticu, pa si iz foldera Addons/themechanger obrisao sve fajlove sem .nomedia i ostavio foldere graph, meteoV6 i widget ? I opet ne radi ?

EDIT :

package.txt moras imati u folderu, kreiraj ga po uputstvu @nenadsenn odavde : http://serbianforum.org/threads/igo...anger-for-android.410856/page-26#post-1813285
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Evo ti moj package.txt za samsung sa Addons folderom na sd

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/extSdCard/iGO
content=/storage/extSdCard/iGO/content
label=Primo


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
26
@predrag 950
stavio si na eksternu (micro sd) karticu i kao putanju naveo /storage/extSdCard ? Theme Changer si skinuo sa mog linka odavde sa foruma ? Kompletan folder Addons si kopirao na sd karticu, pa si iz foldera Addons/themechanger obrisao sve fajlove sem .nomedia i ostavio foldere graph, meteoV6 i widget ? I opet ne radi ?

EDIT :

package.txt moras imati u folderu, kreiraj ga po uputstvu @nenadsenn odavde : http://serbianforum.org/threads/igo...anger-for-android.410856/page-26#post-1813285
Da,sa tvog linka skinuo TC ,kopirao Addons na sd karticu u njemu obrisao sve i ostavio pacage i nece!
Sa tvog linka skinuo,stavio Addons na sd karticu,obrisao iz njega ono sto si naveo i probao,nece!Da bi mi prihvatio putanju,mora li appid biti obavezno upisan!?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Putanja jenezavisna od appid. Kada ukucas putanju kliknes na š aku pored i ako je zeleni palac dobra je putanja, a ako nije onda je crveni. Sve je lepo kolega opisao u njegovom izuzetno preciznom uputstvu.
Slazemnse da je steta sto su ovoliko zakomplikovali koriscenje ThemeChangera, ali akonzelis da ga imas samo da bi menjao sve tri mape onda mozes da skines moje SKOCKANE VERZIJE koje imas u delu ANDROID ako se ne varam

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
26
Evo ti moj package.txt za samsung sa Addons folderom na sd

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/extSdCard/iGO
content=/storage/extSdCard/iGO/content
label=Primo


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Putanja jenezavisna od appid. Kada ukucas putanju kliknes na š aku pored i ako je zeleni palac dobra je putanja, a ako nije onda je crveni. Sve je lepo kolega opisao u njegovom izuzetno preciznom uputstvu.
Slazemnse da je steta sto su ovoliko zakomplikovali koriscenje ThemeChangera, ali akonzelis da ga imas samo da bi menjao sve tri mape onda mozes da skines moje SKOCKANE VERZIJE koje imas u delu ANDROID ako se ne varam

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Tvoju verziju i koristim,super radi,ali hocu da namestim i tc da mi radi sa vremenskom prognozom!Ali me muci!
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@predrag 950
... gde si stavio iGO folder ? Ako je na externoj memoriji onda ti je putanja u package.txt :

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/extSdCard/iGO
content=/storage/extSdCard/iGO/content

label=Primo

... ali ako je iGO folder na internoj memoriji onda je putanja :

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/emulated/0/iGO
content=/storage/emulated/0/iGO/content

label=Primo

Putanja koja se unosi u aplikaciju, je putanja ka Addons folderu. Dok, putanja koja je u package.txt je putanja ka iGO folderu.
Jos jedna stvar ... sa Google Play skini aplikaciju :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gijoon.pkgnameviewer&hl=en

pa proveri da li je naziv paketa tvoje iGO aplikacije : com.nng.igoprimoisr.javaclient ili je neki drugi ...

EDIT :

TC aplikacija radi samo sa Primo verzijama iGO-a ... koliko je meni poznato, sa NexGen ne radi. Mozda gresim ...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
26
@predrag 950
... gde si stavio iGO folder ? Ako je na externoj memoriji onda ti je putanja u package.txt :

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/extSdCard/iGO
content=/storage/extSdCard/iGO/content

label=Primo

... ali ako je iGO folder na internoj memoriji onda je putanja :

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/emulated/0/iGO
content=/storage/emulated/0/iGO/content

label=Primo

Putanja koja se unosi u aplikaciju, je putanja ka Addons folderu. Dok, putanja koja je u package.txt je putanja ka iGO folderu.
Jos jedna stvar ... sa Google Play skini aplikaciju :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gijoon.pkgnameviewer&hl=en

pa proveri da li je naziv paketa tvoje iGO aplikacije : com.nng.igoprimoisr.javaclient ili je neki drugi ...

EDIT :

TC aplikacija radi samo sa Primo verzijama iGO-a ... koliko je meni poznato, sa NexGen ne radi. Mozda gresim ...
Sad primecujem da mi pri prvom pokretanju TC ne vraca ona tri fajla iz themechangera koja sam obrisao!Da li to ima veze!?
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@predrag 950
... u rootovane telefone se ne razumem, jer moj nije, ali mi se cini da tu nesto nije sve u redu. Ako ti app ne formira (upisuje) ona 3 fajla u folder Addons/themechanger na externoj memoriji, onda ... mozda SDFix ne radi, ili ... uglavnom app ne moze da pise na externu sd karticu, a to je zbog Googlove zabrane upisivanja od KitKat-a pa na dalje ........ Prebaci Addons na internu memoriju pa probaj. U aplikaciji korektno (/storage/emulated/0) upisi putanju do foldera Addons.
 
Natrag
Top