iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
To kad počnu da traže korak po korak objašnjenje kao da neko ovde radi za platu pa je dužan da objašnjava do detalja. Još u pogrešnu temu postavljaju pitanja. nek plati nekom da mu to odradi kad neće čovek da opterećuje moždane vijuge. svi smo počeli od početka bez truda nema ni znanja.
 
Učlanjen(a)
28.06.2014
Poruka
3
ne kazem da se ne trudim imam navitel avigaciju probnu ali ona se placa verovatno kao i ostale, a za instalaciju ne znam trazio sam fascikle uvek neke greske mi izbacuje
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Skini one fajlove koji su navedeni u prvom postu na linku koji sam ti dao u mom prethodnom postu. Piše ti na dnu tog vladcepeshovog posta koje fajlove moraš minimalno imati da bi navigacija radila, a evo ti video na srpskom jeziku koji će ti više pomoći:


I nastavi pisati i pitati u temi čiji sam ti link dao a ne ovde. Ovo je tema za Theme i Map Changer.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Izbacene su nove slike za izgled neba, ali samo za leto. Lesscro (autor) kaze da ce na jesen biti novih slika za jesenje nebo i tako redom na zimu pa i na prolece. Ovo skini i pregazi folder summer u iGO/themechanger/lesscro/sky/day na telefonu.

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/124d9f993a5c/summer.7z
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2012
Poruka
1
Jel moze torrent ili opet upload za map i theme changer? Ni poslednji link ne radi :( Hvala!
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
3
Dosao sam na ovu temu prvenstveno da bih resio problem sa tc, medjutim pre nego sto sam postavio pitanje prelistao sam temu i nasao resenje. Naime i meni se desava da kad ulazim u iGO preko tc da mi pokrece onaj carobnjak za podesavanja stalno i sve sto sam do tad podesavao vrati na staro. To sam resio, kao sto je neko ovde napisao, tako sto sam promenio profil vozaca i sad radi kako valja. Nadam se da to sto sam promenio profil vozaca nista ne menja, tj. valjda ce navigacija raditi poptpuno isto? I jos reko da pitam cemu sluzi fajl sa ekstenzijom .dem i gde se to ubacuje? Kad sam skidao fajlove skinuo sam i to cudo, ali ne znam cemu sluzi i gde se kopira na iGO folderu. Hvala na odgovoru, pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Dosao sam na ovu temu prvenstveno da bih resio problem sa tc, medjutim pre nego sto sam postavio pitanje prelistao sam temu i nasao resenje. Naime i meni se desava da kad ulazim u iGO preko tc da mi pokrece onaj carobnjak za podesavanja stalno i sve sto sam do tad podesavao vrati na staro. To sam resio, kao sto je neko ovde napisao, tako sto sam promenio profil vozaca i sad radi kako valja. Nadam se da to sto sam promenio profil vozaca nista ne menja, tj. valjda ce navigacija raditi poptpuno isto? I jos reko da pitam cemu sluzi fajl sa ekstenzijom .dem i gde se to ubacuje? Kad sam skidao fajlove skinuo sam i to cudo, ali ne znam cemu sluzi i gde se kopira na iGO folderu. Hvala na odgovoru, pozdrav.

Promena profila vozaca ne utice na ispravan rad navigacije. Fajl *.dem se stavlja u iGO/content/dem folder i služi da bi imao topografski pregled terena u 3D (ono, brda, planine, doline ...) ili reljef.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
3
Hvala puno na brzom odgovoru. I da pitam jos nesto kad sam vec tu. Od kad sam ubacio iGO u galeriji slika mi se pojavila gomila nekih fascikli (clear, cloudy, fog, ice, overcast i td.) i u njima su neke slicice neba. Kontam da je to povezano sa tc. Vrlo ruzno mi izgleda kad udjem u galeriju, a i pravi mi bespotrebnu guzvu, ne mogu neke svoje foldere sa slikama da nadjem u toj guzvi. Moze li to nekako da se ukloni iz galerije? Hvala jos jednom.
 
Natrag
Top