iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
35
Evo i ja da malo doprinesem svemu ovome.
Evo ovako izgleda moj package.txt za Huawei 4.3 do 5.0 verzija root sa Addons folderom na sd

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/sdcard1/iGO
content=/storage/sdcard1/iGO/content
label=Primo

a da bih radio themachanger procitati predhodne postove od dobrih ljudi koji su to sve lepo sazvakali i objasnili u naj sitnije detalje
Ovo sto sam gore napisao je sve ispravno i radi kako treba,ali sam nasao jedan problem,a to sam primetio veceras,nece da mi prebaci u noci rezim vec i dalje stoji kao da je dan,skin je ubacen doupas 9 naj noviji,sheme podesene za dan autchanger,a za noc autochanger night,da li se to nekom desavalo i da li postoji neko obsnjenje za tako nesto a themachanger 7.0
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@isailovic2001

To sto kazes nije povezano sa Themechangerom, vec sa iGO podesavanjima ... Pogledaj u iGO aplikaciji ... Settings>Map Settings>Colors ... trebalo bi da je na Auto. Ako je na Day, uvek ce ti pokazivati dnevnu varijantu autochanger seme, dok ako je na Night, stalno ce biti nocna varijanta ... to se odnosi prvenstveno na boju iGO interfejsa koja povlaci i boju neba ... ili ti nocnu ili dnevnu semu.
 
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
35
Hvala na pomoci,ali to sam skroz zaboravio da pogledam,tu je bio problem nije bilo na automatici,sada sve radi.Hvala jos jednom.
 
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
5
Imam na tabletu samsung tab3 (rezolucije 1024x600) instaliran iGO Primo Israel 9.6.29.636868 i map changer 6.0 koje mi sve odlicno funkcionise, osim sto mi je map changer sabijen u levi gornji cosak tako da su ikone jedva vidljive.
Moje pitanje je da li postoji podesavanje rezolucije u map changer-u kao za igo sys.tex i kako?
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@FF Facko
postavi screenshot, ja instalisao na S5 (full HD, 1920x1080) i bilo sve ok. Na tabletu, nisam. Ne postoji podešavanje rezolucije.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@FF Facko
... vidim. Možda što je rezolucija malo neuobičajena (1024x600) ... da li si možda menjao default font tableta, povećevao ili smanjivao font ? Možda neko ima više iskustva, nisam se sretao sa ovakvim problemom.
 
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
5
@anonymvs
font tableta nisam menjao, ali sam menjao veličinu fonta. Podešavanje fonta ne daje nikakve rezultate. U svakom slučaju ideja je bila dobra. Probao sam i druge verzije map changer-a i uvek je rezultat isti tako da i ja pretpostavljam da je rezolucija tableta malo nezgodna. U svakom slučaju hvala. I ovako odradi posao samo pomalo iritira
 
Natrag
Top