iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ako imaš zip fajl skina koji BAŠ želiš da koristiš, uvek, stalno, onda možeš i ovako:

Raspakuj taj zip za skin u neki folder. Zatim u TC otvori svoj data.zip, a onda u njega iskopiraj ceo sadržaj raspakovanog skin zip fajla (overwrite all)
Tako ćeš trajno imati svoj skin, bez problema sa podešavanjem info.ini

Napomena: originalni data.zip kopiraj negde, kao Backup

I naravno, savet: pređi na NextGen
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
4
Jos jedno pitanje:kako iskljuciti onaj zvuk policijske sirene koji se javlja svako malo?Koje je upozorenje u pitanju?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Sada je tesko da ti neko tacno kaze gde se to nalazi jer vecina vise i ne moze da koriati primo verziju zbog rezolucije. Ja bih ga orvi i dalje imao da mi je tel bar full hd rezolucije, ali nije :(

Moraces malo da cackas i da pronadjes tu opciju u doupas skin-u, ali koliko se secam nije nista posebno skriveno. Samo malo precesljaj opcije i nacices je

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
13
Да ли неко зна шта је у питању, неће да ми покрене навигацију, а пре пар дана пре ресетовања телефона радила сасвим нормално, у питању је iGO primo basarsoft, хвала.
54ce1164f61d00abc57adc73c8a227c5.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Koristis li neki antivirus?

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
13
Не, једино ако му у менаџеру телефона не смета овај фабрички као неки скенер на вирусе, мада је све то било и пре ресетовања.

ebc23d9bd70607b5bbeffea61b683065.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Probaj da obrises ceo folder igo i da ga ponovo kopiras, a pre toga deinstaliraj apk. Mada mozda mozes prvo da deibstaliras apk pa da udjes u stari folder igo i da ga ponovo instaliras, a ako to ne radi brisi sve i ponovo kopiraj i instaliraj

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
13
Неће, провалио сам шта је проблем, а цео дан сам се зезао. Проблем је био у верзији апликације, ову прецртану верзију није хтео да прихвати (како сам то превидео немам појма, а све ми се чини да је била ова доња верзија) ова прва шљака, хвала још једном toda81.
52911809b2ee8417e5b20aa803bfeeed.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
ovo je jako interesantno jer je i meni na samsungu J5 sve radilo kada instaliram (ne secam se tacno koju verziju), prodje par dana i onda mi isto pokaze da nece da startuje kao na gore postavljenoj slici...komsiji sam ubacio na J7 i kod njega je isto zezao......ubedjen sam da je do fabrickog antivirusa......e sad od kada sam presao na huawei nisamimao takav problem.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Primo za Android v9.x (Pie), 10 i modernije uređaje


S' obzirom da dosta korisnika greši prilikom sastavljanja osnovnog paketa, uklopio sam jednu instalaciju Primo-a za one nostalgične ;)

Ovo nije baš klasična skockana verzija, ali jeste funkcionalan Primo testiran i proveren na novim modernim uređajima. Naravno, radiće i na starijim. Uzgred, to je i jedino izdanje koje radi na "Piti" (Israel 9.6.29.636868).
Rezolucija i odnos ekrana nisu važni, prisutan je ux koji reguliše "izdužen" odnos stranica i nestandardne rezolucije.

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Samo raspakovati poslednjim izdanjem 7-zip arhivera i taj folder iGO staviti u koren interne memorije.
Pokrenuti instalaciju i izvršiti osnovno konfigurisanje.
Nakon toga, kreirajte folder iGO_Maps, takođe u korenu interne memorije. U njega staviti mape i ostali željeni sadržaj - tj. praktično ceo content folder aktuelnog izdanja mapa. Po potrebi dodati licence.

Ako neko ipak hoće da izmesti sadržaj na eksternu mSD karticu, u sys fajlu izmeniti sledeću liniju:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
shodno nazivu i putanji u vašem uređaju.
Ako zadržite ovakvo podešavanje, na ovaj način iGO_Maps folder može biti zajednički i za ovaj Primo, i za neki Nextgen koji instalirate u uređaj, uz upisivanje ove linije i u njegov sys fajl.

Napomena:
Nikako ne dirajte liniju
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
jer na Pie Androidu izrokuje blokiranje softvera.
Što se tiče Nugata i starijih, možete da postavite app u fulscreen mode.

Naravno, ni ova varijanta NE funkcioniše na Oreo (v8.x) Androidu.
Ali hoće i na Androidu 10, 11, 12 čak i 13, i naravno na starijim izdanjima.
Mogući su problemi sa nekim launčerima odnosno UI kastomizacijama.


P.S. Striktno se pridržavajte uputstva.
Provereno radi!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top