iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
07.01.2013
Poruka
5
Pozdrav,
Instalirao sam aplilaciju sa prvog linka na S8 Samsung, ali imam problem sledeći.
Može pomoć
Hvala unapred!

907c96ac1f2b32449248f3e220c5eb48.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Reci mi gde si kopirao iGO folder, tj na memoriju telefona ili na memorijsku karticu?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
У твом најбољем интересу је да пређеш на Nextgen. Primo нема шта да тражи на резолуцијама већим од fullhd, a твоја резолуција и јесте нестандардна а већа од fullhd. NextGen ће ти радити и ако укључиш пун потенцијал дисплеја - 4к.
 
Učlanjen(a)
07.01.2013
Poruka
5
У твом најбољем интересу је да пређеш на Nextgen. Primo нема шта да тражи на резолуцијама већим од fullhd, a твоја резолуција и јесте нестандардна а већа од fullhd. NextGen ће ти радити и ако укључиш пун потенцијал дисплеја - 4к.
Hvala na odgovoru.
Ova verzija mi se najviše dopala.
Koristio sam je na S5
Hvala još jednom

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
07.01.2013
Poruka
5
iGO_Israel_17.06.2017.

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/63Tb/a5QLUGwg2

Evo link za iGO NextGen Israel sa najnovijim Here i TomTom mapama Srbije i Crne Gore

(RADI ODLIČNO NA SVIM REZOLUCIJAMA KAO I NA REZOLUCIJAMA VECIM OD FULL HD !!!)


Kompletno je sređen prvi post u ovoj temi gde se nalaze svi linkovi i sva bitna objašnjenja.


Radi!
HVALA MAJSTORE!

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Todo bravo na ovu zadnju verziju. Extra radi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
19.06.2017
Poruka
1
Pozdrav,
Instalirao sam verziju za dve particije i sam iGo radi međutim stalno mi govori da mi je GPS isključen što nije slučaj. Kad kliknem na "Uključite GPS" on me vodi ka "Location" koji je uključen. Google Maps pali taj lokator (gore pored mreže mali pin) bez problema i prikazuje moju lokaciju ali iGo neće.
Ja sam sam editovao sys.txt da bih promenio "android_secondary_root_path" u "/sdcard/iGO_EXT". Da li je trebalo još nešto da promenim.
 
Natrag
Top