iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
07.01.2012
Poruka
12
ovu sam instalirao: iGO Primo 3. mart 2016 + Doupas skin v9,0c + ThemeChanger v6.0
na Samsung GT-I9060I android 4.4.4 veličina 5"
sada imam Coolpald torino android 5.1.1 veličina 5,5"
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Na koju particiju si kopirao iGO folder i da li ti je tel rootovan?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Grand Neo je ogroman telefon ali mu je rezolucija smešna, 480 x 800.
Torino je malo bolji - 720 x 1280.
To je Primo, potreban mu je paket za drugu rezoluciju, ili adekvatan skin. Ili neka instalira NG.
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
26
Pomalo sam zbunjen svim ovim verzijama, a ove teme vec duzi period nisam pratio. Potrebna mi je najbolja verzija IGO app koja ce raditi na LG G2 (interna memorija bez kartice) (Resolution 1080 x 1920 pixels). Navigaciju cu koristiti na putu za Grcku i u samoj Grckoj (Tasos). Koje mape mozete da mi preporucite za tu namenu. Hvala vam unapred !
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Do Tasosa ti ne treba navigacija :D Jedino što ti je važno kada kreću trajekti.
Anyway, skini Nextgen iGO world, izdanje iz marta (iGO Navigation 9.18.27.693527 - 14.mar.2017.v.2.).
Mape dovuči TomTom (o da, nek priča ko šta hoće njihovo rutiranje po celoj Grčkoj je po meni drastično bolje od Here-a).
Skini iz torenta Bugarsku, Makedoniju, Srbiju i Grčku, ostalo ti i ne treba, jelte :)
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
26
Hvala Bocky, u principu mozda nece ni trebati.. ali ono sto se kaze za ne daj boze :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Pomalo sam zbunjen svim ovim verzijama, a ove teme vec duzi period nisam pratio. Potrebna mi je najbolja verzija IGO app koja ce raditi na LG G2 (interna memorija bez kartice) (Resolution 1080 x 1920 pixels). Navigaciju cu koristiti na putu za Grcku i u samoj Grckoj (Tasos). Koje mape mozete da mi preporucite za tu namenu. Hvala vam unapred !
Mozes da da skines verziju u cijem nazivu stoji da je za jednu particiju i radice ti odlicno (nalazi se na prvoj strani ove teme). Ubacene su tomtom i here mape i mozes ih menjati unutar opcija u iGO navigaciji

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
26
Probacu i to, imam vremena za eksperimentisanje svakako :)

Mozes da da skines verziju u cijem nazivu stoji da je za jednu particiju i radice ti odlicno (nalazi se na prvoj strani ove teme). Ubacene su tomtom i here mape i mozes ih menjati unutar opcija u iGO navigaciji

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Samo jos jedno pitanje kako da ubacim jos mape Makedonije, Bugarske i Grcke. Skinuo sam poslednje Here i TomTom ali se ne snalazim gde sta treba zapravo kopirati od ovih novih mapa a da preko mapchangera nesmetano rade i jedne i druge?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Udji u folder iGO/Content/ i tu sada imas foldere building, map i poi ili mozda po nekoliko foldera sa istim nazivom, ali sa donjom crticom i nekim dodatnim textom i vidi koje su mape u njih smestene. Ako u nekom vidis here mape onda obrisi stare i ubaci nove, a gde su tomtom tu obrisi stare tomtom i ubaci nove

- U zavisnosti od toga da li koristis THEMECHANGER ili MAPCHANGER i kpiras mape, poi i building. Ako koristis mapchanger koji se nalazi u podesavanjima iGO navigacije onda sve mape, tj i tomtom i here kopiras u folder map, poi u folder poi, building u folder building, a ako koristis themechanger onda sve mape, poi i building kopiras u razlicite foldere. Ne znam tacno sta ti koristis, ali ces se sigurno snaci posle ova dva objasnjenja

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top