iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@Dejan Jevtovic, tražio si najnoviju, to su najnovije Primo verzije. Nextgen je u drugoj temi, mada ni njih nema iz 2017 ... koliko znam. Uostalom ... nije "caka" u aplikaciji, koliko u mapama, a tamo, gde sam rekao, su sa najnovijim mapama.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Lepo ti kaze kolega anonymvs, to su najnovije verzije koje odlicno rade i samo ubacis najnovije here i tomtom mape i resen je problem

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Kolege ima. li neko čistu verziju Primo da. radi sa čistom. verzijom ISRAEL NextGen.

Trenutno imam nemodovani ISRAEL NextGen January 26 2017 9.18.27. 68.7519 i ne dozvoljava mi da pored njega ima bilo koju drugu verziju iGO.

Ima. li neko Primo i. Israel NG koji rade zajedno čiste bez skina i dodataka da. podijeli?

Ili ce na. kraju biti opcija GIFT :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kolega, ja imam iGO Primo, ali sa doupas skinom i iGO Israel sa pongo skinom, ali ti trazis bez skina

dd72e435276851cc7dd437398d964b00.jpg


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
ajd. share mi onako skinuti cu ja skin znam ja to ocistit. cu ja nega sebi de. mi. samo.:
apk,.
ux
data i
sys
od oba zakaci. na. dailyuploads.net ili mega? Hvala toda

Ili da. se. ne. patiš stavi tako kako imas. samo . izbaci mape. a. ostavio skinove. ja ću sebi dalje sredit... daj. mi. samo. programe prazne bez maps,. poi,. dem,. building itd... naravno ako ti. nije. problem. Hvala još jednom.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Hvala kolega toda na poslanom likovima sve sam. očistiti sredio sada je sve fabricki. Oba rade savršeno i Primo i NextGen na Note 3 i Galaxy Tab 4. Fluidno, stabilno i fabricki. izgled bez skina ili dodataka. Hvala. ti na trudu. Uzdravlje.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nema na cemu kolega. Drago mi je da sada imas ono sto si zeleo ;)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2010
Poruka
4
Pozdrav svima, već duže vreme pratim na ovom forumu sve što je vezano za igo navigaciju i mogu da vam kažem da ste najbolji, i sam sam odavde skinuo i namestio igo na fon i tablet i šljaka fenomenalno, još jednom bravo majstori.E sad ako može jedno pitanje, već godinu dana sam u špediciji vozim širom Evrope koristim namerno mape iz 2015 i zadovoljan sam , ali me nervira što prilikom rutiranja pokazuje zabranu za kamione a ipak pravi rutu preko njih.U mapama imam i FBL fajl kao i FTR informacije za kamione, ako bih izbrisao FBL fajlove i ostavio samo FTR dali bi navigacija pravila rutu samo gde nema zabrane. Veliki pozz za sve vas......
 
Natrag
Top