iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Прекопирао сам ова два фолдера
Kako prekopirao i koja 2 foldera. Ako mislis na ono sto sam ja okacio radi se o jednom jedinom zip fajlu koji se zove am_MapChanger_for_android.zip ne skidas odvojeno nego kad otvoris link kliknes na download i skines zip fail to samo google drive vidi zip pa prikazuje sadrzaj zip faila.
Untitled1.jpg Untitled2.jpg Untitled3.jpg
Onda ceo zip bez raspakovanja iskopiras u folder ux.
Znaci am_MapChanger_for_android.zip u ux folder.
Ja stvarno ne znam da li postoji nesto lakse i lepse za skidanje nego google drive, nema reklama nema prijava, registracija, pop ap idealno i prosto za koriscenje.
EDIT:
Posle naravno sve u isti folder
sve mape i tomtom i here u folder map,
svi poi i tomtom i here u folder poi,
sve zgrade i benzijske pumpe i tomtom i here u folder building.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Pero, nisam u prvi mah razumio da mora am_MapChanger_for_android.zip ostati zipovan. Bio sam ga raspakovao a poslije i ostavio tako zipovanog u folderu ux. Ništa nije pomoglo.
Opcije su se aktivirale kako reče anonymvs kada sam prebacio sve mape u map folder. One su bile kako je originalno bilo u skockanoj verziji, jedne u map a druge u map_ta.
Znači, sad po ovom, sve mape treba da budu u map folderu?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Bas tako kao sto su ti kolege rekle. Sve mape idu u map folder, sve poi u poi folder, sve building u building folder, a ostale map, poi i building foldere obrisi

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Одлично, овако је доста једноставније. Реално, ако могу мапе промијенити кроз апликацију, онда Mapchanger и нема неку функцију? Као што сам на неком од ранијих постова написао, на једном од старих телефона имам неку старију верзију иГО-а која ми се и више свиђа од ових нашминканих, главни разлог је прегледност, немам фигуру аута него само стрелицу па кад сам у граду са више узастопних скретања, она је прецизнија него ове нове, бар се мени тако чини. Мени је још само битно да ми раде показивачи ограничења брзине, јер често заборавим које је ограничење, а на навигацији некад ради у метар прецизно а некад фула. Који фајл требам ажурирати или копирати, у мом се налазе ти подаци?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Mozes i sada umesto tog auta da podesis da ti bude strelica ili neki drugi auto. Sto se ogranicenja brzine tice tu ne mozes nista da promenis i takva su kakva su. Na zalost nismo mi Svajcarska, nego mala jadna Srbija koja nije bas previse interesantna i podsticajna da bi sve bilo savrseno.

Najlakse je ubaciti "klot" igo sa onih par podesavanja koja on ima, ali skinovi bar meni puno znace zbog ogromnog broja dodatnih podesavanja koja se unutar njih nalaze, a nema ih u osnovnoj verziji koja je bez skina.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Молим вас да ми и ово појасните ако можете, сад сам тестирао ово и убацио сам Бугарску само са ТомТом мапа а Румунију са Here. Кад одем у програм и кренем да тражим државу, без обзира које су мапе изабране види ми обје мапе.
Моје питање је, кад убацим обје мапе од свих држава које ми требају, како онда да знам коју је мапу програм узео. Питам због тога бих да видим које су мапе тачније па бих ову другу избрисао након неког времена провјере.
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Или боље рећи: само ако за поједину земљу постоје мапе ДВА провајдера - само тада ће бити урађен тражени избор. У супротном биће приказана једина постојећа мапа небитно ког провајдера.
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Kako prekopirao i koja 2 foldera. Ako mislis na ono sto sam ja okacio radi se o jednom jedinom zip fajlu koji se zove am_MapChanger_for_android.zip ne skidas odvojeno nego kad otvoris link kliknes na download i skines zip fail to samo google drive vidi zip pa prikazuje sadrzaj zip faila.
Pogledajte prilog 101788 Pogledajte prilog 101789 Pogledajte prilog 101790
Onda ceo zip bez raspakovanja iskopiras u folder ux.
Znaci am_MapChanger_for_android.zip u ux folder.
Ja stvarno ne znam da li postoji nesto lakse i lepse za skidanje nego google drive, nema reklama nema prijava, registracija, pop ap idealno i prosto za koriscenje.
EDIT:
Posle naravno sve u isti folder
sve mape i tomtom i here u folder map,
svi poi i tomtom i here u folder poi,
sve zgrade i benzijske pumpe i tomtom i here u folder building.

Preuzeo sam ovaj MapChanger, odradio sve po ovom uputstvu, i sve funkcioniše. Imam instaliran iGO Israel 9.6.29.583618.
 
Natrag
Top