iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nemaju, ali ako zelis mogu da ubacim fajl i da napisem putanju gde se kopira. Mini licno je ta opcija bez veze tako da je nisam zbog toga ubacio, ali se svi razlikujemo i svako voli nesto

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
iGO Primo Israel iz oktobra ili septembra 2015

Da li neko ima sve potrebne fajlove za ovu verziju?

Probao sma da skinem iz teme iGO Primo, ali link gde pise da je iGO iz januara je u stvari najnovija verzija od 3.marta

Sta znaci : "sve potrebne fajlove" ?
Imam nekoliko verzija Israel .apk iz prosle godine ovde :

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/Euve/w6xz41gpL

a ovde imas Vladovu skockanu verziju od 03.03. sa svim fajlovima, pa uzmi sta ti treba :

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/F2LG/YymAa2hgL
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala puno prijatelju. Mislio sam na kompletan folder iGO.
Glavni problem mi je bio sto nisam uspevao da pelronadjem opciju za odredjivanje odredista putem koordinata na ovoj najnovijoj verziji iGO Primo sa skinom Doupas, ali sam i to pronasao i sada sve radi kako treba.
Drugo sta ne radi na verzijama iz 2016.god, a radi na starijim verzijama iz 2015. je lokalna pretraga. Znam da je ona ugasena, ali ne znam kako radi na starijim vezinama, konkretno na verziji iz avugsta 2015.

Posle pronalaska gde se kucaju koordinate vise nemam potrebu za tim starim verzijama, ali cu ih skinuti i staviti u moju kolekciju na kompu iz koje cesto brisem stare versije, ali to vise necu da radim :)

Hvala punonza linkove!

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nema problema. Pogledacu da li imam to na flesci, a ako nemam u subotu vece cim se vratim kuci kacim link i putanju

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nisam te bas najbolje razumeo, ali folder iGO moze bilo koji. Ako treba starija verzija iGO Primo imam ja neku, pa ako treba tu sam. :)
Hvala kolega sto hoces da mi pomognes, ali pronalaskom opcije za koordinate odustao sam od te ideje koju sam imao.
Mislim da nisu isti folderi iGO jer na verziji iz avgusta 2015.god. jos uvek radi lokalna pretraga, a na verzijama iz 2016. ne radi jer vise ne postoji ta vrsta pretrage i taj server.
Probao sam ja da instaliram par starijih apk iz 2015.god sa folderom iz 2016. god , ali nije proradila ta opcija, a sa folderom iz avgusta 2015. i tom apk lokalna pretraga radi sto povlaci moju sumnju da je ipak vezano za iGO folder, a ne za apk

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
A kojoj to lokalnoj pretrazi ti, u stvari, govoriš?
 
Natrag
Top