iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
13
Poštovani,
Da li postoji verzija iGO primo ili iGONextgen koja radi na androidu 14. U pitanju je Samsung A52
U postu #652 piše : " Прије покретања активирати све дозволе за апликацију"
Kako to da uradim jer kad prekopiram folder iGO na internu memoriju telefona u opciji podešavanja telefona_apps se vide samo instalirane aplikacije u kojima mogu da vidim app info i opciju "Permissions" ali iGO se ne vidi da bi mu dao sve dozvole.
Ako postoji neka verzija iGo_a koji radi na androidu 14 da li može link.
U postu #654 link ne funkcioniše
Nadam se da će ovo što sam napisao da se ovde vidi,nisam dugo bio na forumu.
Pozdrav svima i hvala unapred
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.170
Poštovani,
Da li postoji verzija iGO primo ili iGONextgen koja radi na androidu 14. U pitanju je Samsung A52
U postu #652 piše : " Прије покретања активирати све дозволе за апликацију"
Kako to da uradim jer kad prekopiram folder iGO na internu memoriju telefona u opciji podešavanja telefona_apps se vide samo instalirane aplikacije u kojima mogu da vidim app info i opciju "Permissions" ali iGO se ne vidi da bi mu dao sve dozvole.
Ako postoji neka verzija iGo_a koji radi na androidu 14 da li može link.
U postu #654 link ne funkcioniše
Nadam se da će ovo što sam napisao da se ovde vidi,nisam dugo bio na forumu.
Pozdrav svima i hvala unapred
Prvo instaliraj aplikaciju. Nakon sto se zavrsi instalacija pisace Pokreni odnosno Gotovo. Klikni na gotovo pa onda udji u Podesavanja mobitela, u odjeljku aplikacije nadji IGO i dodijeli mu sve dozvole. Tek onda pokreni aplikaciju.
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
138
Poštovani,
Da li postoji verzija iGO primo ili iGONextgen koja radi na androidu 14. U pitanju je Samsung A52
U postu #652 piše : " Прије покретања активирати све дозволе за апликацију"
Kako to da uradim jer kad prekopiram folder iGO na internu memoriju telefona u opciji podešavanja telefona_apps se vide samo instalirane aplikacije u kojima mogu da vidim app info i opciju "Permissions" ali iGO se ne vidi da bi mu dao sve dozvole.
Ako postoji neka verzija iGo_a koji radi na androidu 14 da li može link.
U postu #654 link ne funkcioniše
Nadam se da će ovo što sam napisao da se ovde vidi,nisam dugo bio na forumu.
Pozdrav svima i hvala unapred
Обновљени линк -
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
.
Одрадити како је написано у посту #652. Пробај да задржиш дуго на иконицу од iGO Primo и види да ли ти избацује неке додатне опције.
 
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
13
Prvo instaliraj aplikaciju. Nakon sto se zavrsi instalacija pisace Pokreni odnosno Gotovo. Klikni na gotovo pa onda udji u Podesavanja mobitela, u odjeljku aplikacije nadji IGO i dodijeli mu sve dozvole. Tek onda pokreni aplikaciju.
Hvala Vam na odgovoru ali problem je u tome sto nece da se instalira nego,krene instalacija i onda u nekom momentu izadje prozor u kome pise "App not installed as app isn~t compatibile with zor phone" i tako za sve verzije iGO-a
U pitanju je verzija androida 14 na samsungu A52s 5G
Mozda neki savet drugi,u svakom slucaju Hvala puno
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
295
Hvala Vam na odgovoru ali problem je u tome sto nece da se instalira nego,krene instalacija i onda u nekom momentu izadje prozor u kome pise "App not installed as app isn~t compatibile with zor phone" i tako za sve verzije iGO-a
U pitanju je verzija androida 14 na samsungu A52s 5G
Mozda neki savet drugi,u svakom slucaju Hvala puno
I kod mene ista stvar za xshaomi mobitel,piše da nije kompaktibilno i na kraju kao ap instalirana ali je nema na popisu instaliranih aplikacija,a ova verzija igo koju je postavio v2fp34 se instalira ,dam joj sve oblasti ,kada se pokrene piše da umetnem igo sd karticu
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-08-09-13-15-27-773_com.nng.igoprimoisr.javaclient.jpg
    Screenshot_2024-08-09-13-15-27-773_com.nng.igoprimoisr.javaclient.jpg
    15,6 KB · Pregleda: 10
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
138
I kod mene ista stvar za xshaomi mobitel,piše da nije kompaktibilno i na kraju kao ap instalirana ali je nema na popisu instaliranih aplikacija,a ova verzija igo koju je postavio v2fp34 se instalira ,dam joj sve oblasti ,kada se pokrene piše da umetnem igo sd karticu
Јеси ли додао претходно све дозволе апликацији?
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
295
Isto na OnePlus 12R, android 14
To su postavili neke blokade na aplikacije koje se ne instaliraju sa google play,isto je i kada instaliram sa aptoide,mora biti neko riješenje,omogućena je instalacija iz nepoznatih izvora i isključim play protect al uzalud,prije par mjeseci je išlo bez problema,ebo ih android 14 i hyper os
 
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
13
Drugari,u subotu sam probao na Honoru Magic 6 lite,android 14 i ista poruka kao sto sam ranije naveo. Ponadao sam se da je problem u samsungu ali ipak nije. Znaci krene instalacija i u nekom trenutku se zaustavi i izadje na ekranu poruka"app not installed ...
 
Natrag
Top