Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

• Začetnik teme toda81
  • Datum pokretanja
batarus

batarus

Član
Kako da znam da li imam rutovanu verziju telefona ili ne...

Hocu da oslobodim memoriju telefona i da prebacim iGo na karticu...
menjao sam i sys file sa putanjom na karticu ali nece... krene da ga ucitava i samo se ugasi....

Kada mi je na memoriji telefona sve radi, kopiram folder uninstal igo i ponovo install... i nista...

moze neka pomoc...

Samsung A5 2016

batarus

batarus

Član
Kao sto si napisao u uputstvu... treba mi SYS file....
Samsung A5 2016 za ISRAEL_9.18.27.687519

MAP FILES CANNOT BE FOUND....

Vise mi se svidja Primo... ali aj da probamo i ovu....

Odlucio sam se za ovu, jer hocu da rasteretim internu memoriju telefona...

toda81

toda81

Član
Inataliraj xplore, pokreni ga i slikaj tu prvu stranu cim udjes u xplore jer mi je potrebna putanja do memorijske kartice. Kada je slikas okaci je ovde i za par min dobijas sys.txt fajl za tvoj tel

Sent from my SM-G9350 using Tapatalk

batarus

batarus

Član
Inataliraj xplore, pokreni ga i slikaj tu prvu stranu cim udjes u xplore jer mi je potrebna putanja do memorijske kartice. Kada je slikas okaci je ovde i za par min dobijas sys.txt fajl za tvoj tel

Sent from my SM-G9350 using Tapatalk
Upravo sam to i uradio.

Bolje da napisete ovde da je bitno da se insatlira xPlore... moja kartica se zove
e694-16fbn i zato sve vreme ne mogu da pokrenem navigaciju!

Ludilo!!! Hvala svima svakako... sam sam sredio SYS... samo nisam imao pojma da mi se kartica zove e694-16fb.............
:crazy_pit::smisi:

toda81

toda81

Član
Upravo sam to i uradio.

Bolje da napisete ovde da je bitno da se insatlira xPlore... moja kartica se zove
e694-16fbn i zato sve vreme ne mogu da pokrenem navigaciju!

Ludilo!!! Hvala svima svakako... sam sam sredio SYS... samo nisam imao pojma da mi se kartica zove e694-16fb.............
:crazy_pit::smisi:
Druze, da si lepo procitao i pogleda moj prvi post video bi da sam i napisao i ilustrovao kako se na xplore vidi naziv particije

Poslednja izmena:
batarus

batarus

Član
Druze, da si lepo procitao i pogleda moj prvi post video bi da sam i napisao i ilustrovao kako se na xplore vidi naziv particije
Procitao ja sve i nije mi prva navigacija koju podesavam po Vasim uputstvima... vec nisam mogao ni da predpostavim da mi se kartica ne zove SDcard ili Card ili nesto slicno....

Jbg...

Hvala svakako....

S

sasemkd

neko da pomogne?? ubacim skockane verzje u samsung_galaxy_s6_edge igo se uklucuje ali ima jedan problem nece da se ukluce gps signal kaze celo vreme na program da je ugasen.

dali neko ima za samsung_galaxy_s6_edge program skockan. rezolucija je 1440 x 2560