iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
10.01.2015
Poruka
7
pozdrav da li mi neko moze proslijediti link trebaju mi mape za kamion evropa plus i to ukrajina,rusija, kazahstan, uzbekistan, kirgistan i tadjikistan , ako treba neka doncija na paypal i to nije problem hvala
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Mape - post #2.919 ove teme.
Nećeš imati nikakve vajde od mapa za "kazahstan, uzbekistan, kirgistan i tadjikistan", tanke su kao i njihova putna mreža (provereno)
Što se tiče ostalog - najpre pročitaj sve što možeš o iGO-u, kamionskom sadržaju i upotrebi, pa onda se upuštaj u to.
 
Učlanjen(a)
10.01.2015
Poruka
7
Mape - post #2.919 ove teme.
Nećeš imati nikakve vajde od mapa za "kazahstan, uzbekistan, kirgistan i tadjikistan", tanke su kao i njihova putna mreža (provereno)
Što se tiče ostalog - najpre pročitaj sve što možeš o iGO-u, kamionskom sadržaju i upotrebi, pa onda se upuštaj u to.
idem ja tamo vec duze vreme imam al su mi mape iz 2015 pa sam mislio da osvezim
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Ove koje sam ti naveo su poslednje
Ako već duže vremena voziš tamo, onda znaš koliko je loše pokriveno i nije se ništa mnogo promenilo ni ovih godina.
Ako koristiš samo glavne saobraćajnice - poslužiće.
 
Učlanjen(a)
10.01.2015
Poruka
7
Ove koje sam ti naveo su poslednje
Ako već duže vremena voziš tamo, onda znaš koliko je loše pokriveno i nije se ništa mnogo promenilo ni ovih godina.
Ako koristiš samo glavne saobraćajnice - poslužiće.
ok hvala mislio sam da ima nesto bolje , al vidim da je to to a moze pitanje za navitel jel ista tu bolje stanje
 
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
53
Here maps 2021, Q2
Zdravo. Srećni novogodišnji i Božićni praznici. Imam jedno pitanje: skinuo sam nove karte za Here mape. Molim vas gde se stavljaju fds, ext_poi i truck_poi? Hvala.

Послато са SM-N920C помоћу Тапатока
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.994
.fds - folder map
ext_poi i truck_poi
- folder poi

.fds

To su novi fajlovi.
Oni prikazuju upozorenja na opasne krivine ...
Trebaju licence
 
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
53
.fds - folder map
ext_poi i truck_poi
- folder poi

.fds

To su novi fajlovi.
Oni prikazuju upozorenja na opasne krivine ...
Trebaju licence
Hvala. Tako kako su postavljene sam ih nalepio u folder content. Proverio sam u navigaciji, sve je u redu sem u par fajlova recimo u Kamionske zabrane(*ftr) nije učitano mislim zatamnjeno je Norveška 2021.Q2 i Rusija Disputed 2021.Q2.

Послато са SM-N920C помоћу Тапатока
 
Natrag
Top