iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
takodje pokušavao sam i ubacivanje mapu po mapu ( po savetu forumaša pera.simic), prvo Češku jer mi ona najviše treba, potom Nemačku, pa Slovačku, pa Madjarsku i opet isto.
Mislim da se nismo razumeli.
Nije stvar u dodavanju jedne po jedne mape.

Hteo sam da kazem da uzmes mapu jedne zemlje i napravis navigaciju da ti radi sa tom jednom mapom. Da je uspesno pokrenes.
Kad proradi sa jednom sve kako treba onda onda dodas sve ostale.

E sad kad dodas ostale i ako nece da radi bar zbas gde je problem. Onda dodajes jednu po jednu dok ne nades gde je problem.

Ako tebi navigacija nije htela da se pokrene sa prvom mapom koju si dodao onda nece sigurno ni sa dve.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Skini mape sa drugog izvora. Imao sam slican problem, iGO nije padao, ali nije ni video mape. Zamenio sam ih drugima, ne znam sa kojeg linka (ovde sa foruma i sad sve radi tip top)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
17
Na 1km2 čak 4 greške na here mapama. Zelenom bojom sam zaokružio gdje se uvijek moglo prolaziti, a here je to zabranio. A crvenom bojom sam zaokružo gdje je nemoguće proći. Here čak rutira preko pruge, gdje nikada nije bio pružni prelazi. Pa vi sada računajte 1km2 puta površina bivše Jugoslavije. Nadam se da griješim. Balkan je totalno zapostavljen.
 

Prilozi

  • Screenshot_20181014-112408_HERE WeGo.jpg
    Screenshot_20181014-112408_HERE WeGo.jpg
    77,8 KB · Pregleda: 147
Član
Učlanjen(a)
08.04.2012
Poruka
26
Izgubio sam IGO na kome sam imao sanzer da mogu da koristim vise mapa i reprodukciju na vetrobransko staklo
Ako ima neko te dodatke za android i windows da postavi link
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
85
Da li se još nekom dešava da iGO Next ne vidi iz iGO R3 HERE [NAVTEQ] 2018_Q2_EUROPE,
Austriju, Mađarsku i Srbiju?
HERE do Q1 2018 vidi i čita.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Pa mnogi se zale. Samo mi nije jasno kako kod vas ne vidi.
Ni jedna jedini put ni na jednoj verziji nikada nisam imao taj problem da ne vidi mape.
Bilo je slucajeva da su sa greskom pa kad probas da izvuces rutu kroz vise zemalja i pogodis tu neispravnu navigacija pukne, ali ne i da ne vidi mapu, vidi je cak iako je nesipravna.
Screenshot_20181119-173727.png
 
Natrag
Top