iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
11
Cao drugari,listam stranice u nedogled i ne mogu da skontam koje su najbolje i najnovije mape za Srbiju? Imam IGo my way? Da li bi bio neko ljubazan da mi objasni koje su najbolje za sta i koje su poslednje apdejtovane? Posto vidim da ima nekoliko vrsta...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Sve su dobre na svoj nacin i najbolja je kombinacija sva tri proizvodjaca sa iGO navigacijom sa mapchangerom. Ni jedna mapa nije savrsena, tj. sta nema na jednoj ima na drugoj...
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
11
Ne kapiram,kako mogu da iskombinujem sve mape? Trenutno imam ove : here 2015 Q1 mape...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Postoji program theme changer koji kada se pokrene ima mogucnost da se stiklira jedna od tri mape koji zelis da iGO pokrene, a cini mi se da i sam doupas skin ima unutar podesavanja opciju za menjanje mapa. Sve to imas u temu iGO Primo. Ja sam uploadovao i kacio linkove pa malo precesljalj posledje strane teme (ne znam tacno koliko str unazad, mada kada dodjem kuci mogu ponovo da okacim link)
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
11
To je bas bezveze,stalno menjati mape...Zar nema neka koja bi mogla da odradi posao,bez kombinovanja sa ostalim? Koja je od tih najpotpunija?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nije mi jasno zasto bi nekog mrzelo da menja mape. To bi radio samo pri odabiru ciljne lokacije sto uopste nije tesko
 
Učlanjen(a)
14.04.2014
Poruka
2
Zdravo

Htjela bih pitati za pomoć je nova karte Hrvatske i Bosne IGO-u koji je kompatibilan s "NNG" kao što Navigo d.o.o. stare karte bilo. Ako postoji takva.
Srbija i Crna Gora objavio Contrast, ali Hrvatska i Bosna ne mogu naći novi.
Hvala vam unaprijed na pomoći.
 
Natrag
Top