iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
Na forumu ima veliki broj stranica i postova vezanih za iGO navigaciju. Probao sam da nađem, ali nisam uspeo. Uz izvinjenje što nisam imao dovoljno strpljenja da i dalje tražim, zamolio bih za odgovor na moja pitanja :

Skinuo sam nove TomTom 2015.03 mape i poi. Vidim da ima i Pupinovog mosta, završen je i novobeogradski deo Mosta na Adi...Detaljnije testiranje tek predstoji.
Međutim, nemam nove building fajlove. Možda ih i nije bilo. Tako da i dalje koristim HERE fajl *.3dl
Serbia_HERE_2014.Q2_140918.3dl
Nemam nijedan Serbia_***.3dc fajl. Nikada ga nisam ni imao. U prvom postu teme iGO Mape piše da su to slike zgrada. Naravno, radi i bez njega, ali vidim da se i ta ekstenzija pojavljuje kod drugih zemalja.
Takođe, koristim i
Serbia_NNG_Petrol_station_2011.07_110818.3dl
Zamolio bih za informaciju. Da li neko zna da li postoje noviji fajlovi sa ovim ekstenzijama. Dakle, fajlovi *.3dl, *3dc i Petrol.3dl . Koje vi fajlove sa pomenutim ekstenzijama koristite u vašim iGO Primo navigacijama? Ako ima novijih, gde mogu da ih nađem. "Češljao" sam i temu iGO Primo 2.4 i temu iGO Mape , ali se teško može ubosti u onolikom broju stranica...
Unapred hvala na odgovoru !
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
@navigas

Za TomTom 2015.03 jos nisu izasli - building - osim za Estoniju, Latviju, Litvaniju, Rusiju i Ukrajinu.
Za TomTom mape za Srbiju nije ni bilo do sada - building. Mozes koristiti - Serbia_HERE_2014.Q3_141211.3dl.
.3dc fajlovi za Srbiju ne postoje.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Član
Učlanjen(a)
08.06.2009
Poruka
52
Da li neko zna da kaže trenutno:
za srbiju koristite tu i tu mapu, za okolne zemlje tu i tu mapu, a za zapadnu evropu .... i tako dalje.

Da li je neko isprobao i može sve to da navede?

Hvala unapred!
pozzz svima KUNTA
 
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
Za Srbiju i Crnu Goru Contrast, za BiH, Hrvatsku i Makedoniju Navigo. . .
Svaka zemlja ima svog lokalnog provajdera, u prethodnim postovima imas da skines sve te mape
 
Član
Učlanjen(a)
08.06.2009
Poruka
52
Za Srbiju i Crnu Goru Contrast, za BiH, Hrvatsku i Makedoniju Navigo. . .
Svaka zemlja ima svog lokalnog provajdera, u prethodnim postovima imas da skines sve te mape

aconik, molim te da mi kažeš šta je sa ovim mapama

TomTom 2015.03

da li njih mogu da koristim, recimo Srbija, pa neka okolna zemlja ili ne?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Tomtom je odlicna mapa za Srbiju. Mene bas lepo vodi po BG-u vec mesec dana
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Kada te bude lepo provela kroz Novi Sad, Čačak, Kraljevo, Užice, Zaječar, Niš, Vranje itd... onda možeš da kažeš da je odlična za Srbiju.
Još uvek čekam izveštaje taxista (i nekih poznanika) širom lepe naše državice, pa da donesem svoj sud o njoj. Za krajeve kojima sam se ja kretao, vidim da i dalje ima nekih nedostataka, ali za sada tih nedostataka ima kod svih.
 
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
Za Srbiju je bez premca Contrast. TomTom je takodje odlicna, ali mozda malo zaostaje za Contrastom..
TomTom su uglavnom dobre za skoro sve zemlje..
 
Natrag
Top