iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ne postoje topmap i navteq speedcam

speedcam je univerzalni txt fajl koji pokazuje koordinate kamere
obeležene su koordinate gde se nalazi kamera i to važi za bilo koju kartu
 
Učlanjen(a)
26.02.2012
Poruka
1
Imam igo primo i sad hocu da ubacim mape al ne znam sta da skinem?
Sta znaci ovo TM.2013.03, EU NQ 2013.Q1, Europe_TT_2012.12?

Zanimaju me samo mape srbije i nista vise.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
tm je topmap srbija je bolja
van srbije , cg, bih, mak je bolja navteq,
za grčku tom tom i navteq

zavisi za šta ti treba, nisu svima putevi isti.

to su različiti proizvođači neke karte su više neke manje pokrivene. sve zavisi kuda ideš i u koje svrhe.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
621
bio bih veoma zahvalan ako bi mi neko objasnio odakle da skinem zadnju verziju navteqovih karata(ne čitavu evropu,samo balkan,austrija i njemačka pošto mislim uskoro na put.poz
 
Učlanjen(a)
27.07.2013
Poruka
1
Igo mape sam imao na HTC-u i bile su ekstra, sada mi treba za Srbiju i Crnu Goru, nadam se da u ovome za Evropu smo i mi :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2013
Poruka
7
Pozdrav svima jos jednom, evo prebacio sam se na ovu temu, da ne bih gusio tamo gde nije mesto…Evo u najkracem ( koliko je to moguce ) sta sam sinoc odradio vezano za ubacivanje navigacije u tablet, a sta me muci…
- Spakovao sam IGO folder po upustvu za svoju rezoluciju ( 1024x600 ), prekopirao u internu memoriju tableta ( imam je oko 5 GB ), pokrenuo .apk fajl i zavrsio innstalaciju…pokrenuo IGO, prosao kroz setovanje, izasao napolje, dobio GPS signal, tacno sam lociran…znaci generalno sve radi i cini mi se da je ok…slika je preko celog ekrana, menja mi polozaj horizontalno / vertikalno kada okrenem tablet…glasovno navodjeenje ono prreporuceno – Nevena…
- Od karti trenutno imam ono sto je bilo sa samom instalacijom: Srbija i Crna Gora 2012 Contrast, Bosna I Makedonija 2012 Navigo i neka osnovna mapa 2012.

To je odprilike to, sto se tice ovog dela i za taj deo imam 2 pitanja:
1. NAVIGO koja je to mapa, sto su mi Makedonija I Bosna ? Contrast, Tom Tom, Navteq ili neka cetvrta ?
2. Zasto nemam vozila 3D ? imam ih u folderu Content/Car ali kada udjem u samu navigaciju na tabletu-ne mogu da nadjem putanju do nih…prosao sam sve vise puta I ne mogu da nadjem putanju do nih…npr putanja da bih video koje karte imam je:
Vise…/Pomoc/O programu/Vise/Sadrzaj/Karte i pogledam koje su karte…a ne mogu da nadjem putanju da bih zamenio izgled vozila…jedino na sta sumnjam je to sto su imena tih vozila sva zipovana, ali nije valjda da treba svako vozilo da odpakujem ?

E sad ide ono mnogo gore…Prvo da naglasim da zaista nisam lenj da citam, sve sam iscitao vise puta ali I dalje ne shvatam kako da ubacim mapu Grcke Navteq npr…Znaci, jasno mi je da ili rucno menjam ili koristim Mapcharger. Ja hocu preko Mapcharger-a ( necu rucno da menjam nazive ), tj. preko promene profila kada zelim da promenim mape…jasno mi je I da s obzirom da je instalirano na internu memoriju tableta – koristim Mapcharger-sd. Ali mi dalje nista nije jasno…
Skinuo sam iGO R3 Navteq Europa 2012.Q4 (flb, fpa, fda, fsp, hnr, poi, 3DC) iGO Navteq Full Pack Include: Maps, Poi, Building.
Kada ga raspakujem dobio sam 3 foldera: building, map i poi. Jasno mi je da i koje ekstenzije idu u koji folder ( .fbl .fba.fpa da idu u map folder itd…)
Kada raspakujem mapcharger-sd dobijam folder IGO koji ima 2 podfoldera – content i save…e tu mi nije jasno dalje – jel da izbrisem iz foldera SAVE sve, pa tu da otvorim nova 2 foldera Contras i Navteq ? Ili ne ? Jel posle da taj ceo IGO folder ubacim u onaj IGO koji je vec u tabletu? Ili ne? Jbg, tu sam se zglavio i ne znam dalje…
Ja samo zelim da kad upalim navigaciju, ona radi u profilu 1 koji se zove CONTRAST i koristim ga u Srbiji, a kad udjem u Grcku kliknem na profil 2 koji se zove NAVTEQ, navigacija se ugasi – upali i onda koristi mape Navteq Q4 u profilu NAVTEQ. Vratim se u Srbiju – vratim i navigaciju na profil 1 ( Contrast ) i to i koristim…Jel to moguce tako ? Trebalo bi da jeste, samo ne znam kako pravilno da popakujem foldere I podfoldere za to…
Izvinite na dugom postu, ali nisam znao kako krace da predstavim problem…Hvala unapred na pomoci !!!
 
Natrag
Top