iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
216
Koristi Navteq kroz Crnu Goru,bolja ti je.U njima sam nasao puno manjih mjesta kojih nema u Contrastovim mapama.
Na navteq mapama su ti pokrivene saobracajnice vecinom sa tacnim saobracajnim ogranicenjima i znacima dok u contrastovim to nije slucaj.Ovo kazem provjereno u slucaju BiH,Crna Gora i Srbija.U BiH-Sarajevo mi je ulicni broj bio precizniji u contrastovim dok ga u navtqovim nema.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
140
Koristi Navteq kroz Crnu Goru,bolja ti je.U njima sam nasao puno manjih mjesta kojih nema u Contrastovim mapama.
Na navteq mapama su ti pokrivene saobracajnice vecinom sa tacnim saobracajnim ogranicenjima i znacima dok u contrastovim to nije slucaj.Ovo kazem provjereno u slucaju BiH,Crna Gora i Srbija.U BiH-Sarajevo mi je ulicni broj bio precizniji u contrastovim dok ga u navtqovim nema.

Hvala, hvala! Isprobacu Navteq.
:stupid: Ja skroz zaboravio, da bi ti to najbolje trebao znati?!
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2012
Poruka
1
Ljudi imam problem, zasto me IGO vodi neki cudnim putevima....stalno kroz neka sela...nikako na glavnu cestu, podeseno mi je ruta brza ali sam mijenjao i probao sve opcije, ima otkacene sve puteve osim makadamskih, znaci stalno kolo nekuda nikako pravilno

Koristim za bih ovu mapu Bosnia_Herzegovina_83_NQ_2013.Q1_130529.fbl
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
building navteq 2013 Q1




ashampoosnap2013082123h0.jpg



:download:


Kod:
http://www.upl.me/tlyEx0
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruka
1
Hvala za ovo. Ali imam i ja jednu molbu ako moze isto tako link za POI i sve drzave koje imas a da su nove. Unapred hvala
 
Učlanjen(a)
27.04.2010
Poruka
1
Pozdrav,

Nov sam na forumu, detaljno pregledao sve postove koji me zanimaju, pa bih imao jedno pitanje.

Na Blueberry 2go547 sam instralirao iGo Primo 2.4. Skinuo mape Topmap, snimio ih u folder "map". S obzirom da postoje još dva folder "map_NQ" i "map_TT", nisam siguran iz kog će foldera, povući mape.

Da li jednostavno da izbrišem foldere "nap_NQ" i "map_TT" sa svim uvezanim mapama. Za sada su mi potrebne navigacije za Makedoniju Grčku..

Unapred hvala na odgovorima.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
rade oni folderi koji nemaju dodatak _NQ _TT ili _OT
koristi mapchanger ako hoćeš da ih menjaš
OT je topmap kad nije aktivna
NQ je Navteq
TT je tom tom (teleatlas)

<Grčku imaš i topmap i navteq i tom tom verzije

ne moraš ništa da brišeš ako imaš dovoljno prostora
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
10
Pozdrav vladcepes, prvo hvala i tebi kao i svim ostalim clanovima koji je nesebicno zalazu da pomognu i prenesu iskustvo i daju savete.
Imam pitanje za tebe, posto od sinoc i danas od jutros gledam oko iGO i sve mi se ispomesalo u glavi. :)
Da ne duzum, interesuje me koja je najbolja mapa za srbiju i evropu, OT, NQ ili TT. Koji si poi najbolji?
Usnimao sam iGo i koliko vidim u contencu imam map, map_TT, map_NQ ali mi u folderu map stoji da je srbija contrast... Procitao sam da vuce mape iz foldera maps, da li to vazi isto i za poi i sta je sa mapama is ostala dva spomenuta foldera?
I vidim da se dosta spominju raster mape, o cemu se radi sa njima?
Hvala unapred

I jos jedno pitanje, za sta sluzi file europe cgiar premium?
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top