iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
938
tek su izasle, ubacio sam ih ali jos nisam isao na put da ih proverim. zato i pitam da li je neko probao

Navigacije, mape, uređaji, uporedivanje i analiza mapa - here, tom tom, topmap​

Malo smo diskutovali i u vezi sa iGO navigacijom, pomenuli i nove mape, nadam se korektno... Naravno, kreni da čitaš par stranica unazad.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.707
Gos'n Srbo, tema je iGO mape :)

tek su izasle, ubacio sam ih ali jos nisam isao na put da ih proverim. zato i pitam da li je neko probao
Pa ne moraš da voziš da bi ih pregledao :) Čak ne moraš ni da pokrećeš simulaciju rute.
Jednostavno pokreni softver i bez izbora rute skroluj mapu po ekranu do željene oblasti i zumiraj. Možeš i da ukucaš adresu ili makar ulicu, pa da pregledaš.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
938
Gos'n Srbo, tema je iGO mape :)
Gos'n Boki, u pravu si.

Da li smem ovde da pitam nešto što ima veze i sa iGO i sa mapama za iGO. Po treći put pitam kako korisnicima iGO ne smeta upisivanje adrese na ovakav način

Svitomira Nikolajevica 7

gde mora da se koriguje brisanjem karakter-po-karakter do dela gde sam pogrešio. I onda kada upišem

Svetomira nikolajevica 7

aplikacija prepozna adresu. Meni je ovo

Razlog je što onu prvu adresu, moj iGO NextGen Israel ne prepoznaje, a ja navikao da kucam brzo...
Da li postoji način da pomerim kursor iza mesta gde je pogrešan karakter i da izbrišem samo taj jedan POGREŠAN karakter?
Kada u "onoj" navigaciji (koju ne smem da pomenem) upišem to isto, neme problema. Takođe, upišem malesev ona "druga" prepoznaje da želim Mileševska
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.707
Dobro, mape i pretraga nisu isti elementi, al' ajd'

Ja nemam takvih problema
Kada počnem da kucam on prediktivno izbacuje moguće karaktere za izabrani grad. Nema šanse da odkucam Svi umesto Sve (Bg je u pitanju pretpostavljam)
Možda koristiš neki skin koji je fleksibilniji pa dozvoljava upis svega ..

Jedino kada idem na opštu pretragu svega mogu da upišem bilo šta. Međutim, naravno, nema mogućnosti biranja nekog središnjeg karaktera.
To je zaostavština još od prvobitnog iGO-a, nije prilagođeno današnjim uređajima i trendovima.
Moguće da je to rešeno u modernom NextGenu (9.35 izdanja), ali ne bih znao, ne koristim ih iz opštepoznatih razloga.
Lunu ne računam (a trenutno ne mogu da proverim), ona je mutant/hibrid standardnog NG-a i nove generacije iGO-a.
 
Natrag
Top