iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
Mapa HERE_2018.Q4 u Srbiji nešto pokvarila, dosta toga zadržala iako je pogrešno.
Uočena samo jedna ispravka


Naravno, naslov je moj lični stav jer nisam mogao proveriti celu mapu HERE Q4. Proveravao sam samo ono što sam ranije uočio.
U postu #2,669 sam dosta oštro kritikovao iGO sa HERE mapom.
Ne zanima me ko je kriv, da li provajder HERE ili prodavac mapa NNG. To neka oni reše interno. Po mom mišljenju kriv je NNG jer zbog njega iGO u našem regionu NE VALJA. Kupca NNG mapa ne zanima ko je pogrešio. On plaća NNG-u, ne HERE provajderu. Sa žaljenjem sam izjavio da će i HERE samog sebe ugasiti, sada to tvrdim i za iGO. Zašto koristiti iGO ako znamo da je prepun grešaka. Kako li je u državama koje ne poznajemo kao region Balkana...
Uostalom, najstarija savremena navigacija Route66 se ugasila, zašto ne bi i izvikani iGO.

Nažalost, izgleda da sam i dalje u pravu ! Ovo je već tragikomično ! iGO sa HERE mapom Srbije tone sve dublje...

1) Most u Nišu (kod Tvrđave), kao i deo puta do mosta, je bio ISPRAVNO označen kao PEŠAČKA ZONA u mapi HERE Q3.
Sada, u mapi HERE Q4, je još gore nego što je bilo u mapi Q2. Sada se čak može i voziti preko mosta iako se u HERE WeGo vidi da to nije moguće.
2)
I dalje POGREŠNO ucrtan nepostojeći deo autoputa (Koridor 10) u Grdeličkoj klisuri.
3) Deo autoputa ka Bugarskoj u Sićevačkoj klisuri malo rutira ISPRAVNO, malo POGREŠNO. Slike sa oznakom OK, (1), (2), (2) Plan Puta
4) Kružni tok na skretanju za Resnik, obilaznica oko Beograda, još NIJE UCRTAN.
2) Deo autoputa u Makedoniji Demir Kapija - Smokvica je UCRTAN u HERE Q4 mapi za iGO. Dakle, ja sam primetio da je samo ovo ISPRAVLJENO.

Zanima me da li je nekoj zapazio da je mapa HERE.Q4 popravila nešto u njegovom kraju. Možda sam ja izabrao baš loš uzorak...
 

Prilozi

  • Nis Tvrdjava Q3.jpg
    Nis Tvrdjava Q3.jpg
    52,9 KB · Pregleda: 52
  • Nis Tvrdjava Q4.jpg
    Nis Tvrdjava Q4.jpg
    54,9 KB · Pregleda: 49
  • Nis Tvrdjava WeGo.jpg
    Nis Tvrdjava WeGo.jpg
    33,4 KB · Pregleda: 46
  • Grdelica Q4.jpg
    Grdelica Q4.jpg
    61,3 KB · Pregleda: 46
  • Sicevacka klisura Q4 OK.jpg
    Sicevacka klisura Q4 OK.jpg
    57,5 KB · Pregleda: 46
  • Sicevacka klisura Q4 A4 (1).jpg
    Sicevacka klisura Q4 A4 (1).jpg
    58,2 KB · Pregleda: 45
  • Sicevacka klisura Q4 A4 (2).jpg
    Sicevacka klisura Q4 A4 (2).jpg
    58,9 KB · Pregleda: 42
  • Sicevacka klisura Q4 A4 (2) Plan Puta.jpg
    Sicevacka klisura Q4 A4 (2) Plan Puta.jpg
    44,4 KB · Pregleda: 45
  • Resnik Kruzni Tok NO.jpg
    Resnik Kruzni Tok NO.jpg
    44 KB · Pregleda: 44
  • Demir Kapija HERE Q4.jpg
    Demir Kapija HERE Q4.jpg
    59,9 KB · Pregleda: 40
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Jedno pitanje za vas sto gledate i uporedujete mape koja je bolja:TOMTOM ili HERE ?Mislim za Srbiju,do sada sam koristio HERE i ima dosta gresaka u mapama (u BG-u).
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Bilo je govora prošle godine o licencama Here za iGO, da zbog toga ne prikazuje i ne rutira kako treba.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Umesto da budu sve bolji oni sve gori (mislim na Here mape) sto rece Pera map changer i menjati.
 
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
Ja mogu samo da kazem da sam se potrudio da picnem HERE mapu sto se tice Cacka koliko sam mogao, a mogao sam... Tako da, u Cacku je i vise nego korektna.
 
Natrag
Top