iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
09.03.2012
Poruka
6
Негде у јануару ове године сам скинуо програм Igo и мапе. Требао сам још неке мапе, па сам на неком сајту нашао "iGO R3 TOPMAP (Local providers) 2013.03 Eastern Europe maps."
Какве су те мапе? Да ли да заменим те мапе уместо оних што сам скинуо почетком године?
Хвала!
П.С. Или је можда боље да скинем: "iGO R3 NAVTEQ 2012.Q4 Europe maps" или "iGO R3 TOMTOM (TeleAtlas) 2012.12 Europe"?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Негде у јануару ове године сам скинуо програм Igo и мапе. Требао сам још неке мапе, па сам на неком сајту нашао "iGO R3 TOPMAP (Local providers) 2013.03 Eastern Europe maps."
Какве су те мапе? Да ли да заменим те мапе уместо оних што сам скинуо почетком године?
Хвала!
П.С. Или је можда боље да скинем: "iGO R3 NAVTEQ 2012.Q4 Europe maps" или "iGO R3 TOMTOM (TeleAtlas) 2012.12 Europe"?

skini sve pa ih klasiraj u

OT topmap building,poi,map
NQ navteq building_NQ,poi_NQ,map_NQ phoneme_NQ histspeed_NQ
TT tom tom (teleatlas) building_TT,poi_TT,map_TT

koristi mapchanger ili ručno preimenuj foldere(vidljivi su samo oni bez dodataka _NQ, _TT, _OT
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2012
Poruka
6
А које су боље?
Имам неке од раније, не знам да ли да заменим са неким од тих нових. Контао сам да урадим, ако има измена. Не знам знаш ли има ли (наравно за Србију ми је најважније).
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
karte se ubacuju čim izađe novi update

za topmap izlazi jednom godišnje i ne pravi se pitanje da li ili ne ažuriranje uvek-
navteq svakih 3-4 meseca se ažurira i tom tom jednom godišnje.
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2011
Poruka
1
Prvo da pozdravim sve forumase :)

Imam jedno pitanje. Sve odlicno radi :) Pitanje se odnosi na sledece:

Putujem za Crnu Goru, ubacio sam rutu u Igo i mesta koja zelim da obidjem uz put. Interesuje me, da li postoji neki notepad ili slicno za Igo, u kome mogu da napisem opis mesta koja obilazim Hvala unapred :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2011
Poruka
14
Sefovi,
ako moze jedno pitanje?
Trazio sam,ali nisam video.
Koja verzija COntrast mapa je aktuelna sad?
Ja imam one iz 2012
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
TM.2013.03


Kod:
[URL="http://www.upl.me/JHPYtn"]Host files on our dedicated servers - JHPYtn[/URL]
[URL="http://www.upl.me/IicF7m"]Host files on our dedicated servers - IicF7m[/URL]
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top