iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
447
Naslov sam tako napisao zato sto sam zeleo da istaknem neke stvari, a pritom misleci na ljude koji nisu previse upoznati za nazivima mapa i njihovim obelezavanjem. A opet kazem, na mestu je tvoja primedba u vezi onog za iGo i sl., to sl. sam mogao i da preskocim.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
koju mapu imaš?

raster_in_2d=1; (1 is activated)
raster_in_3d=1; (1 is activated)
raster_2d_high_quality=1; (1 is activated) staviš 0
raster_3d_high_quality=1; (1 is activated) staviš 0

raster_quality=0; ( 1 enable anti-aliasing, consume more resources)
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
217
Skinuo sam ih sa teme Raster mapa...javlja mi gresku out off memory

SRB_Beograd 18x B_Bing satellite_HQ_121209.raster
CG_Podgorica_Google satellite_HQ_121217.raster


Isprobao sam ovu navigaciju(iGO Primo Android- v9.6.22.290143 - GooglePlay 27.03.2013) od Podgorice do Sarajeva.Utisci vema precizna ...u mm moze se reci.Pokusao sam da je prevarim i namjerno napravio dvije greske u trasi ali navigacija mi je nalazila najkraci put da me dovede na pravo mjesto,pazeci da ne napravim i saobracajni prekrsaj.Mana...mana je kada udjete u duzi tunel desilo mi se po jednom u oba smjera da najavi sledeci dogadjaj koji sa situacijom nema veze(ali nije moguce napraviti gresku).Ne oslanjati se na ogranicenje brzine van vecih naseljenih mjesta jer nije tacna.U Sarajevu navrijeme upozorava na kamere koje prate ogranicenje brzine.Na vrijeme ukazuje na radnju koju treba uraditi tako da nemoze doci do greske.Koristio sam topomape koje su u nju postavljene i skinuta sa ovog sajta.Koristim je u Samsung Galaxy S3
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.07.2012
Poruka
1
Pitanjce!?!
Zasto nakon sto se logiram ne vidim nista u 1. postu, a dok sam na istoj stranici kao "gost", vidim sve?
U svim drugim postovima vidim isto tako sve!?!

Probao sam i sa Operom i sa Chromeom i sa IE.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Skinuo sam ih sa teme Raster mapa...javlja mi gresku out off memory

SRB_Beograd 18x B_Bing satellite_HQ_121209.raster
CG_Podgorica_Google satellite_HQ_121217.raster


Isprobao sam ovu navigaciju(iGO Primo Android- v9.6.22.290143 - GooglePlay 27.03.2013) od Podgorice do Sarajeva.Utisci vema precizna ...u mm moze se reci.Pokusao sam da je prevarim i namjerno napravio dvije greske u trasi ali navigacija mi je nalazila najkraci put da me dovede na pravo mjesto,pazeci da ne napravim i saobracajni prekrsaj.Mana...mana je kada udjete u duzi tunel desilo mi se po jednom u oba smjera da najavi sledeci dogadjaj koji sa situacijom nema veze(ali nije moguce napraviti gresku).Ne oslanjati se na ogranicenje brzine van vecih naseljenih mjesta jer nije tacna.U Sarajevu navrijeme upozorava na kamere koje prate ogranicenje brzine.Na vrijeme ukazuje na radnju koju treba uraditi tako da nemoze doci do greske.Koristio sam topomape koje su u nju postavljene i skinuta sa ovog sajta.Koristim je u Samsung Galaxy S3

Skini ovu mapu za BGD Google Satellite mapa
Kod:
[COLOR=#333333]http://www.directmirror.com/files/TYFZWTGR[/COLOR]

ubaci samo jednu raster mapu pa samo drugu pa vidi na koju pokazuje out of memory
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Pitanjce!?!
Zasto nakon sto se logiram ne vidim nista u 1. postu, a dok sam na istoj stranici kao "gost", vidim sve?
U svim drugim postovima vidim isto tako sve!?!

Probao sam i sa Operom i sa Chromeom i sa IE.

ashampoosnap2013050111h1.jpg


to je zbog engleskog
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
217
ovo je cela evropa
Kod:
http://datacloud.to/download/9729512/21-rar
rekao sam ti da je drugačije nego na garminu

na garminu je ovako
5893_4.png


kod igo-a je drugačije
Moze li link za ove mape...ovaj je mrtav.Raster mapa Beograda sada radi ali PG nece izgleda da je prevelika.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top