iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Kada se ne vidi to dugme - Tacke upozorenja, 99% nije odgovarajuci speedcam.ux. Probaj da zamenis sa nekim koji imas "na stanju" iz Pongo skina. :)

edit
Zasto ne probas najnoviji Pongo skin koji je Pera postavio - MOD, tamo bi trebao da bude audio.ux sa srpskim glasovima i onda ti folder ui_nextgen nije potreban.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Zasto ne probas najnoviji Pongo skin koji je Pera postavio - MOD, tamo bi trebao da bude audio.ux sa srpskim glasovima i onda ti folder ui_nextgen nije potreban.
Tako je. U tim novijim verzijama reseno i [autorad] na default off (da se ne bune vise gde su podesavanja za kamere) i kao naj bitnije reseno je nedostajuce upozorenje prekoracili ste brzinu za Nevenu...
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Jeste, sad sam skinuo i video da je disabled=0. Eto, @cardslobo, izmeni u sys autorad na disabled=1 i pojavice ti se taster tacke upozorenja.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Jeste, sad sam skinuo i video da je disabled=0. Eto, @cardslobo, izmeni u sys autorad na disabled=1 i pojavice ti se taster tacke upozorenja.
Pazi ovo sto si napiso je delimicno tacno.
Za stare verzije Pongo Skina ovo funkcionise,
[autorad]
disabled=0 ;(0=on, 1=off)
detect=10 ;(km/h)

medjutim na novijim verzijama taj unos u sys je potpuno nebitan to jest delimicno bitan (otavio sam ga zbog korekcije brzine detect=10 ;(km/h) ako nekome treba).
Daklem za nove verzije Pongo skina potpuno je nebitno da li je[autorad] disabled=0 ili disabled=1 sve se podesava iz samog menija skina.
Meni/Podesavanja/Podesavanje skina/Ekran/Ukljuci-Iskluci Dodatke dodatak Auto Radar
114199
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Pazi ovo sto si napiso je delimicno tacno.
Za stare verzije Pongo Skina ovo funkcionise,
[autorad]
disabled=0 ;(0=on, 1=off)
detect=10 ;(km/h)

medjutim na novijim verzijama taj unos u sys je potpuno nebitan to jest delimicno bitan (otavio sam ga zbog korekcije brzine detect=10 ;(km/h) ako nekome treba).
Daklem za nove verzije Pongo skina potpuno je nebitno da li je[autorad] disabled=0 ili disabled=1 sve se podesava iz samog menija skina.
Meni/Podesavanja/Podesavanje skina/Ekran/Ukljuci-Iskluci Dodatke dodatak Auto Radar
Pogledajte prilog 114199
treba li taj Autoradar biti ukljucen ili iskljucen? (mislim na ovoj slici gore)
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Ako zelis da upozorenja na Kamere i podesavanja za njih budu konstantno i uvek vidljiva onda ga iskljucis kao i na slici.

Ako zelis da Kamere i podesavanja budu sakrivena kada stojis u mestu a da se prikazu tek po prekoracenoj brzini definisanoj u sys detect=10 ;(km/h) onda ukljucis.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Ako zelis da upozorenja na Kamere i podesavanja za njih budu konstantno i uvek vidljiva onda ga iskljucis kao i na slici.

Ako zelis da Kamere i podesavanja budu sakrivena kada stojis u mestu a da se prikazu tek po prekoracenoj brzini definisanoj u sys detect=10 ;(km/h) onda ukljucis.
Hvala, probacu u voznji pa javljam....
 
Natrag
Top