iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
button_Route_Overview.zip
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Dopunjena funkcija tipke Rezime Puta (kao sto ste predlozili), klikom se dobija kao i do sad rezime puta, a dugim klikom plan puta.
Screenshot_20211123-115313.pngScreenshot_20211123-115321.pngScreenshot_20211123-115335.png
 
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
53
Zdravo. Tokom simulacije navigacije u desnom donjem uglu ekrana mi se pojavljuje najava grada. Zvuk navigacije mi je podešen na Danicu. Ne uspevam da isključim tu najavu. Da li neko zna kako da je isključim? Hvala.
220105ebf7a7c98e95fc520e775ba37d.jpg


I ove najave u gornjem delu ekrana se ne isključuju kao npr. ova za kamionska ograničenja. Kako podesiti da se ugase posle nekog vremena?
bd852186ce39c3c52e748cc75a024882.jpg


Послато са SM-N920C помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Da li neko zna kako da je isključim?
Vec je bilo diskusije o tome na nasem drugom forumu, ali izgleda nisi pazio na casu ;), to znaci jedan neopravdani:roll:.
Ovo prvo "naj blizi grad" Meni/Podesavanja/Zvuk/TTS Pro/Procitati poruke o naj blizem gradu-slajder off
Ovo drugo "upozorenja na ruti" Meni/Podesavanja/Podesavanja skina/Upozorenja-svako ponaosob-slajder off

E sad da odmah odgovorim i na pitanje koje neminovno sledi a to je "kako iskljuciti najavu za naj blizi grad kada TTS Pro nije aktivan i zasencen je".
Jednostavno dodati bilo koji TTS Voice da TTS Pro postane aktivan i jednostavno na pomenutoj putanji iz samog menija deaktivitati funkciju.
A moze i drugacije bez dodavanja TTS Voice na primer, pronadjes fail system.ini koji se nalazi na putanji Baze_Folder\save\profiles\01 i otvoris taj fail system.ini . Tamo pronadjes 2 unosa readoutnearesttowntts="1" i shownearesttownenable="1" i promenis ove jedinice u nule, daklem readoutnearesttowntts="0" i shownearesttownenable="0", sacuvas i to je to.
Reko sam da je jednostavno...;)
 
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
53
Hvala Pero. Na ekranu mi se tokom navigacije pojavljivao kao neki plavi kružić koji liči na recimo metu. Njega sam pritisao i tako se isključila najava sledećeg grada.

Послато са SM-N920C помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
53
Bez brige pojaviće se ponovo, a onda imas informacijama da radiš.
Hvala. Onda ću znati kako da isključim to. Imam još jedno pitanje u starijoj verziji Pongo skina u podešavanja, podešavanja skina, ekran, meni tipke, kokpit tipke bila je ponudjena opcija parking a ispod je bila opcija za kamionski parking. Kada se pritisne ta dirka na ekranu se pojave parkinzi pa je moglo da se izabere duž rute itd. Sada ima: prikazati tipku parking u kokpitu ali to su auto parkinzi, ne može da se promeni na kamionske parkinge. Da li je ta opcija sa kamionskim parkinzima izbačena? Hvala.

Послато са SM-N920C помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Nove verzije NextGen & Luna Skina

NextGen Skin-17.11.2021/03.01.2022
ORIGINAL Skin:

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
SERBIAN-MOD Skin:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
LUNA Skin-11.01.2022
ORIGINAL Skin:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
SERBIAN-MOD Skin:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Natrag
Top