iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Bilo je već reči ovde ( samo ne mogu da nađem rešenje) , neradi mi vremenska prognoza već neko vreme, i sa poslednjim Perinim pongom je ista situacija.

Послато са Lenovo Z90-7 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Ako ti ne radi ni jedan online servis (tmc i vremenska prognoza), to je reseno odavno preuzmi modifikovane Israel i Pal 519 verzija a ako ne radi samo vremenska prognoza juce je bio neki problem jedno vreme u smislu da prijavljuje "Komunikaciona greska. Raspolozivi podaci mogu biti nepotpuni ili zastareli" jutros je sve bilo ok a sad povremeno radi a povremeno pise Komunikaciona greska:
Uglavnom radi:
Untitled.jpg
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Ako ti ne radi ni jedan online servis (tmc i vremenska prognoza), to je reseno odavno preuzmi modifikovane Israel i Pal 519 verzija a ako ne radi samo vremenska prognoza juce je bio neki problem jedno vreme u smislu da prijavljuje "Komunikaciona greska. Raspolozivi podaci mogu biti nepotpuni ili zastareli" jutros je sve bilo ok a sad povremeno radi a povremeno pise Komunikaciona greska:
Uglavnom radi:
Pogledajte prilog 118793

Ovaj link neradi : https://1fichier.com/?unulww6zv2deex3sc83i , možeš li da okačiš ponovo ? Btw. Šta je tmc ? Kod mene Milica samo kaže :" vremenska prognoza trenutno nije dostupna" . I taj "kvar" imam odavno, rekoh popraviće se...

Послато са Lenovo Z90-7 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Dopunjen Pongo skin 27.12.2019
sa svom dopunama (par ux dodataka, novi Lang i Voice) zakljucno sa 06.01.2020

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Obavezno koristiti nove verzije Voice (prilagodjene za Wiman) tako da su sada sva dopunska upozorenja dostupna (trenutno vreme, vreme dolaska na odrediste/medjuodrediste, vreme do odredista/medjuodredista, razdaljina do odredista/medjuodredista, ime odredista/medjuodredista) itd, mozete podesavati po zelji...
1.png2.png3.png
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
SRPSKI LANG FAJL ZA PONGO SKIN 07.01.2020 (Božićno izdanje)

Nakon dužeg vremena, rešio sam da objavim KOREKTNU verziju prevoda, sa pravilnom gramatikom i izrazima, jer sam primetio da se koristi osnovni fajl ® nekorektno.

U prilogu je lang fajl za IGO_Nextgen koji je objavio Pongo
Moze se koristiti i na starijim verzijama PONGO Skina

Ne koristiti u kombinaciji sa .ph (Phoneme)



Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Dodat prevod za nove UX dodatke za skin.

Srecan Božić!!
 

Prilozi

  • Lang_Serbian_Latin_BD&Naissus_for_PONGO-07.11.2017.zip
    128,7 KB · Pregleda: 37
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Nova verzija Pongo skina 10.01.2020
EDIT:

Postavljena "dopunjena/popravljena" MOD verzija Pongo skina 10.01.2020 sa svim izmenama zakljucno sa 12.01.2020.
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Original je povucen i bit ce objavljen kada autor zvanicno resi sve probleme, ovo je ispravka po njegovom uputstvu, koliko sam uspeo da testiram sada bi trebalo da je sve ok...
Obavezno koristiti novi Lang i Voice iz priloga.
PAZNJA: Autor je koristio funkciju UnloadButtonsSettings pa ce sve tipke sam par njegovih i nekoliko "mojih" modifikovanih biti vidljive, ostalo sto vam je potrebno podesite sami iz menija:
Meni/Podesavanja/podesavanja skina/ekran/meni tipke/kokpit tipe-tipke brzog menija
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Jedno pitanje samo u vezi Pongo skina. Koristio sam ga nekad pa sam prestao zato što nisam mogao da namestim u uspravnom režimu ekrana, samo u Landscape režimu. Da li postoji opcija za rotiranje ekrana u aplikaciji?
 
Natrag
Top