iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Pitanje za igo strucnjake...
Cek da vidim sta ce predlozi @WOB.
Nisam se prepoznao.... Sorry.

Malo sam se igrao sa SOS porukama i situacija je sledeca. Prvo nije prevedeno kako treba pa bi ovi sto prevode mogli malo da porade na tome.
Ja se uopšte nisam igrao SOS porukama, jer ne vidim njihovu svrhu i nemam pojma o kakvom prevodu pričaš...
Screenshot_20180623-144744.png
Na šta konkretno misliš?
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Lang_Serbian_Cyrillic_BD_25.6.2018
Lang_Serbian_Latin_BD_25.6.2018


Prevod je za verzije NextGen sa osnovnim skinom.
 

Prilozi

  • Lang_Serbian_Cyrillic_BD_25.6.2018.zip
    123,5 KB · Pregleda: 26
  • Lang_Serbian_Latin_BD_25.6.2018.zip
    108,6 KB · Pregleda: 36
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
Da li neko ima ovaj map changer koji radi preko korisničkog profila, na svim verzijama iGO , mislim na win ce navigacijama( pna) uređajima . Imam samo objašnjenje kako se koristi:

Obrisati save folder iz vašeg iGO, prekopirati ovaj koji ste preuzeli na ovom linku a njega nemam.
Zatim iz content foldera koji ste preuzeli map, map_NQ i map_TT prekopirati map.ch fajlove u vaše map, map_NQ i map_TT

Vazno prilikom prelaska sa jednih mapa na druge uz pomoć ovog map changera, prvi puta ce te morati da podesite igo postavke, lang meny, lang voice... Ali to samo prvi put.

Foldere imenovati:

TOPMAP
building
map
poi

NAVTEQ (HERE)
building_NQ
map_NQ
poi_NQ
histspeed_NQ
phoneme_NQ

TOMTOM
building_TT
map_TT
poi_TT
histspeed_TT
phoneme_TT
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Video sam taj mapchanger u nekom od paketa koje imam u svojoj arhivi. Moraću dobro da ih protresem kada dođem kući
Ali svejedno, koliko se sećam, nijedan od njih nije toliko univerzalan. Imaš varijante za Primo 2.0 i varijante za P 2.4. Da ne ulazimo u dubinu, sa starijim verzijama.
Taj je iz serije P2, tako da i ne verujem da radi korektno na 2.4, ali moram da proverim.
Koji konkretno tebi treba, imam neke od novijih pri ruci, ali za P 2.4.
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
To je za Primo 2.4 9.6.13.405512 tj baš onaj koji ti preporučuješ da se najbolje pokazao , kada sam te pitao koja je najbolja navigacija za blubery 2GO779 ,,7,, 800X480,
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Je l' ovo trazis?

Kod:
https://www97.zippyshare.com/v/YxG2x9Jn/file.html

Menjanje mapa preko profila?! A ne, ovo je android. Al' mozda i radi.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Spudigo_v2.4 - editor za prekrsajne kamere

- Otvotite arhivu - Spudigo_v2.4.zip i dobit cete Folder – Spudigo.
- U njemu je izvrsni fajl - Spudigo_v2.4.jar.

Uputstvo za koriscenje -

Kada otvorite postojeci fajl sa prekrsajnim kamerama - speedcam.txt - mozete uraditi sledece -
- Dvoklikom na neku tacku mozete mijenjati ono sto zelite za konkretnu tacku
- SHIFT + pomjeranje MISA = pomjerate tacku na mapi
- ALT + pomjeranje MISA = mijenjate ugao kamere
- SHIFT + Lijevi klik = dodavanje nove Poi
- Moguce je pronalazenje duplih tacaka - kamera - Edit - Find duplicates...
 

Prilozi

  • Spudigo_v2.4.zip
    452,8 KB · Pregleda: 25
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
@mikinac2 i ostali, ako sam dobro razumeo sta zelis, ja koristim mapchanger na Primo 2.4 koji isto tj. identicno funkcionise kao ovaj na androidu i nextgen.
Znaci sve mape su u folderu "map", iz menija navigacije biras TomTom ili HERE.
Taj changer se takodje, kao na android nextgen, ubacuje u folder "ux".

Ako sam dobro razmeo sta zelis @mikinac2... Na kraju krajeva sta god da si hteo, mislim da je ovo najbolji i najprostiji mapchanger, tako da..

Vec sam ovo pisao ranije, ali ne znam gde i kada da bih sam sebe citirao da ne ponavljam opet...

p.s. Pisem sa tel., tako da ne mogu sada da ga upload. Ako neko zeli, sutra cu da ga postavim ovde.
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
@mikinac2 i ostali, ako sam dobro razumeo sta zelis, ja koristim mapchanger na Primo 2.4 koji isto tj. identicno funkcionise kao ovaj na androidu i nextgen.
Znaci sve mape su u folderu "map", iz menija navigacije biras TomTom ili HERE.
Taj changer se takodje, kao na android nextgen, ubacuje u folder "ux".

Ako sam dobro razmeo sta zelis @mikinac2... Na kraju krajeva sta god da si hteo, mislim da je ovo najbolji i najprostiji mapchanger, tako da..

Vec sam ovo pisao ranije, ali ne znam gde i kada da bih sam sebe citirao da ne ponavljam opet...

p.s. Pisem sa tel., tako da ne mogu sada da ga upload. Ako neko zeli, sutra cu da ga postavim ovde.
Naravno da želimo i poželjno je kraće uputstvo, to imam na androidu i lepo radi ali na pna nemam .
 
Natrag
Top