iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
VICEWANDEL™ SKIN SET
Verzija 15.0 | 18.10.2020


Šta je novo:
Potpuno izmenjen dodatak left_big_button.zip

  • Kompletno promenjena struktura dodatka
  • Dodate nove funkcije na tasteru
Screenshot_20201017-192439_iGO NextGen.jpg
  • Mogućnost prikaza dva velika tastera istovremeno
Screenshot_20201017-192512_iGO NextGen.jpg Screenshot_20201017-192446_iGO NextGen.jpg
  • Prioritet prikaza funkcija na tasterima zavisi od položaja na listi u postavkama конфигурације (prve na listi imaju prioritet)
  • Dugi klik => Postavke
  • Jedan klik => Aktiviranje funkcije

VW Skin Set
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Nova vezija Pongo Luna Skina - 22.10.2020
Nova verzija LUNA skina, novi lang i voice, dopunjeni ux itd.
Takodje sitne dopune i izmene starog NextGen skina.

Pongo Luna Skin-22.10.2020-MOD.zip
[Hidden content]
Pongo NextGen Skin-21.05-22.10.2020-MOD.zip
[Hidden content]

Srpski_Paket-Lang_Voice_Audio
(bitne izmene i dopune, trenutno aktuelno stanje)
Arhiva sadrzi:

Lang_Serbian_Latin_Danica-Universal_v22.10.2020-MOD--- NextGen+Luna (prevashodno za Pongo Skin)
Lang_Serbian_Latin_Lana-Universal_v20.09.2020-MOD----- NextGen (prevashodno za Pongo Skin)
Voice_Danica_Srpski_v1.0-------------------------------------------NextGen+Luna (universal)
Voice_Danica_Srpski-TTS-Universal_v3.3-MOD------------------NextGen+Luna (prevashodno za Pongo Skin, sa bankom i restoranom)
Voice_Danica_Srpski-TTS-Universal_v3.3-MOD1-----------------NextGen+Luna (prevashodno za Pongo Skin, bez banke i restorana)
Voice_Lana-TTS-Universal_v3.5-MOD------------------------------NextGen (prevashodno za Pongo Skin, sa bankom i restoranom)
Voice_Lana-TTS-Universal_v3.5-MOD1----------------------------NextGen (prevashodno za Pongo Skin, bez banke i restorana)
ux-audio_2074---------------------------------------------------------Audio u UX formatu (prevashodno za Pongo Skin)
ui_nextgen/audio------------------------------------------------------Audio (universal)
Napomena: Lana, iskljucivo do NextGen 21.05.2020, Luna nije podrzana.

Srpski_Paket-Lang_Voice_Audio.zip:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
01.08.2014
Poruka
23
Pozdrav drugari, treba mi pojašnjenje oko speedcam za Srbiju... Skinuo sam nove mape Here Q2 2020 i instalirao, e sad mi treba pojašnjenje kakav je ovo format speedcam su PKCS 7 certificates, jer mi ne prikazuje kao pre mobilne radare, kamere za crveno, itd. jer danas sam primetio da mi prikazalo kameru na Gazeli i skoro da je to to... Pa sad ne znam u čemu je fora? Jesam ja nešto zeznu ili ... ?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
e sad mi treba pojašnjenje kakav je ovo format speedcam su PKCS 7 certificates, jer mi ne prikazuje kao pre mobilne radare,
To ti je nešto što ničemu ne služi, zato lepo obrišeš i dodaš normalni objedjeni paket za srbiju. Već je pisano o tome.
A sto bi njih koristio kad imas sve aktuelno i azurirano:
-SRB_Speed Camera
-SRB_Red Light Camera and Speed Camera
-SRB_Mobile Speed Camera
-SRB_Dopuna
-SRB_Bus Lane Camera
-SRB_Average Speed Camera and Toll Booth
-Speedcam_SRB_Objedinjeno
-Prekrsajne_kamere_
-POIplaza_SRB_speedcam
SRB-speedcam:
[Hidden content]
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Nove verzije Pongo skina NextGen-03.11.2020 i Luna-02.11.2020
NextGen
-Puno izmena i dopuna tako da nisam stigao da sve optimizujem pa "moji" MOD UX dodaci rade ali ikone nisu centrirane u tasterima, bice reseno u nekoj od sledecih verzija...
Luna -Nastavak dopuna i optimizacije...

NextGen-03.11.2020

Original:

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Mod-full Serbian:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Luna-02.11.2020
Original:

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Mod-full Serbian:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Nove verzije Pongo skina NextGen-03.11.2020 i Luna-02.11.2020
NextGen
-Puno izmena i dopuna tako da nisam stigao da sve optimizujem pa "moji" MOD UX dodaci rade ali ikone nisu centrirane u tasterima, bice reseno u nekoj od sledecih verzija...
Luna -Nastavak dopuna i optimizacije...
Zavrsena optimizacija odabranih UX dodataka za oba skina, neki su pretrpeli ozbiljne izmene pa se ne savetuje prepisivanje UX foldera vec stari obrisati a novi kopirati...

NextGen-03/09.11.2020

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Luna-02/09.11.2020
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
22
Molio bih skockaanu navigaciju za Hrvatsku i Srbiju za huawei mate 10 pro,neki link hvala
 
Natrag
Top