iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
16.09.2014
Poruka
42
Provalio sam da mi fale neki folderi (izmedju ostalog i lang) u content folderu, pa sada prolazi taj korak ali ne prolazi za rezoluciju (buni se za 1080x1932 ili mi je skin neodgovarajuci)....zar ovaj Primo iz osnovnog posta ne bi trebalo da bude validan za sve rezolucije?

a najjace sto mi je rezolucija telefona 1080x2340 a ne 1080x1932
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Aman
Ajd lepo ponovo pročitaj moj prethodni post i skini paket iz linkovanog posta.

Primo paket iz OP-a je star ...5 god a tada nisu postojale te rezolucije ni adekvatni dodaci.


To što ti se buni, buni se ispravno.
Jeste rezolucija celog ekrana x2340, ALI.
Gornji status bar ima svoju visinu, donji button bar ima svoju visinu, pa Primou ostaje slobodno tih x1932.
I ako pročitaš pažljivo napomene iz pomenutog linkovanog posta, znaćeš da tako mora da ostane.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
Pozdrav ljudi... prodje vec godina kad sam zadnji put postavljao mape.. i uglavnom se sluzio google maps :D i radile su ok posao... ali mi treba sad mapa za navigaciju za auto, aplikacija je iGO Primo Basarsoft 9.6.29.329069 Sep 11 2013 ... pokusao sam se snaci ali mi nesto ne ide... uglavnom, za sada mi treba samo srbija, pa sam otisao na post https://serbianforum.org/threads/igo-mape.349321/post-3251494 i skinuo samo za Srbiju, full Europe i East Europe ( mada se vise ne secam jel mi to uopste treba ovo East i Full Europe ) ali sam i zaborvio da li mi trebaju licence i base map :(
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
@dadosp
Trebas imati licence i basemap.
aha.. znaci ipak treba.. ok.. obrisao sam onda Full Europe i ostavio samo East Europe, skinuo sam licence sa ovog linka https://serbianforum.org/threads/igo-mape.349321/page-293#post-3278478 mislim da su to te... e jedino ne mogu da nadjem base map :(

uh i da ne mogu da nadjem na ovom linku gde se stavljaju licence https://serbianforum.org/threads/igo-mape.349321/#post-1037449

EDIT:
nasao sam gde se stavljaju licence.. ja sam svo vreme trazio u content.. ustvari ovde su Files in directory \license

ostaje mi samo jos Base map da ubacim... ali ne mogu nigde da nadjem.. jel moze neko da mi pomogne koju base map da ubacim, pokusao bi ja da nadjem ali iskreno zaboravio sam i koju ekstenziju ima i kako se uopste fajl taj zove :(
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Nens je u stavri odgovorio članu "bolcas".

Instalirao si Primo za Android. Važe sva standardna pravila za sve ove godine.
Ako tvoj uređaj radi pod Oreom (8,x), Primo ne funkcioniše na njemu.
Ako taj navi ima specifična podešavanja - moraš da ih pronađeš.
Može da bude sasvim upotrebljiv i bez basemap, ako imaš samo Srbiju.
Basemap ima ekstenziju kao i svi ostali fajlovi za mape - .fbl

Ako več nisi spretan i mrzi te da čitaš, ubaci neku od skockanih verzija, pokreni i uživaj.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
Primo radi, vec je bio instaliran, samo je bio prazan bez mapa sem basemap neki iz 2017.. navigacija se pokrece.. ubacio sam Srbiju here mape 2020 .. sadrzaj sav se nalazi u content.. sve je na sd card.. i tu je i folder license content/license i u njemu su neke licence iz 2017 i ranije.. sad samo mi nije jasno jel treba da menjam base map ili mozda bolje da ga obrisem i da ubacim jos licenci? tu me malo buni... posto navigacija radi.. ali nije mi jasno kako kad nisam ubacio nista od licenci
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Zato što je Primo mnogo manje zavisan od licenci , i gotovo u potpunosti krekovan, dovoljne su mu neke osnovne.
Nije ti potreban novi basemap, ono što ti jeste stvarno potrebno sveže je poslednji global_cfg.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
misli se na "global_cfg_788473 - by Alain57 3D"
ni ja ne znam napamet gde je, ali znam da koristim pretragu :)
Zapravo, moram da se ispravim, znam da je Alain-ov, ovde nije konkretno tvoja greška.
 
Natrag
Top