iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
Hm, ne mogu da ga nađem na Forumu
Evo jedan link na brzaka
[Hidden content]
U arhivi su sve 4 varijacije skina
Pozdrav Bocky72 ! Koristim i ja ovu iGO navigaciju na Šaumi redmi note 5 . ubacio sam ovaj tvoj skin ali neće , ubacio sam u ifo skinu rezoluciju mog telefona (2160x1080 ) ali opet ništa . ima li neko rešenje ,baš bi voleo ovaj skin
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
Ono što je najbitnije je da li je uređaj došao izvorno sa fabričkim softverom (Navitel) ili je bio klot?
Malo (više) je komplikovaniji postupak od prostog prikačivanja na PC i pristupu vidljivim particijama. Treba da pristupiš onoj koja to nije.
Na osnovu toga što kažeš da ima meni, imam utisak da je neko obrisao Navitel.
Ali hajde najpre probaj najprostije rešenje - ubaci bilo koji Primo na karticu, i pokušaj da pronađeš exe iz sistemskih podešavanja (Navigation Path)
jeste, dosao je sa fabrickim softverom....njegov brat je obrisao Navitel i sada ima sve ikonice a nema softver za navigaciju...mozes li mi dati neki link sa foruma da skinem verziju za memorijsku karticu?
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Zašto pametni brat ne završi posao koji je započeo :d
Ne za memorijsku karticu. Mora da bude smešten gde je bio i imenovan kao što je bio.
Kao što sam ti već napomenuo u drugoj temi, imenuj folder Navitel i glavni exe - Navitel.exe

A malo pretrage ne bi škodilo :) Ova tema i post
dodaj poslednji globalcfg i mape koje želiš. NE SVE FAJLOVE. Primo ne vidi kompletan sadržaj. Prelistaj tamo, vidi smernice, diskutovano je na tim stranicama.
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
Pozdrav Bocky72 ! Koristim i ja ovu iGO navigaciju na Šaumi redmi note 5 . ubacio sam ovaj tvoj skin ali neće , ubacio sam u ifo skinu rezoluciju mog telefona (2160x1080 ) ali opet ništa . ima li neko rešenje ,baš bi voleo ovaj skin
Hvala
Probao Bocky al neće , nema te rezolucije u info.ini skinu. probao da izmenim al jok ?
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
A jei koristiš moj Primo paket na koji te je Nens uputio? Nisi pratio priču. Da bi Primo uopšte funkcionisao na novijim androidima i nestandardnim rezolucijama, @costas3850 napravio je jedan dodatni ux, for_s8.
Da bi Primo sada video skin, ne diraš skin, nego taj ux. U njegov ini fajl upiši obe rezolucije tvog uređaja.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja sam probao primo na androidu 10 i radi. Ubacio sam douupas skin. Iskoristio sam stari lang koji najvecim delom prevodi na srpski jezik doupas skin.

Narednih dana cu ga skockati i okaciti da proba ko zeli, ali sve je to zahvaljujuci nasem drugu @Bocky72

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
A jei koristiš moj Primo paket na koji te je Nens uputio? Nisi pratio priču. Da bi Primo uopšte funkcionisao na novijim androidima i nestandardnim rezolucijama, @costas3850 napravio je jedan dodatni ux, for_s8.
Da bi Primo sada video skin, ne diraš skin, nego taj ux. U njegov ini fajl upiši obe rezolucije tvog uređaja.
Probao sam kao što si rekao .., ali negde grešim ?

Probao sam kao što si rekao .., ali negde grešim ?
Možeš li da mi postaviš neki skrinšot za ovu rezoluciju da vidim kako izgleda telefon mi je " Xiaomi Redmi Note 5 4GB/64GB."
 

Prilozi

  • info.ini. for_S8.txt
    516 bajta · Pregleda: 28
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
@toda81
iGO primo 9.6.29.636868 - koji je postavio Bocky72 - https://serbianforum.org/threads/igo-primo-skockane-verzije.690105/post-2373190 radi i sa Doupas_v9.0h_Silver3D_24_4+ skinom.
Pogledajte prilog 137206
Samo je steta sto ne radi sa Doupas skinom na telefonu
Ekran
Tip
IPS (LCD), okvir klasičan
Dimenzije
5.99 inča, 77.4% veličina ekrana, 18:9 odnos strana
Rezolucija
2160x1080px, 403 ppi gustina
Probao sa ovim što postavio bocky72 , probao i da promenim rezoluciju al ne ide .
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
@sisavac26
Probaj ovako -

1. "Otvori" Doupas_v9.0h_Silver3D_24_4+ npr. sa TotalCommander - i u njemu imas fajl - info.ini.
U - supported_resolutions=...... ukucaj -dodaj - rezoluciju - 2160_1080,1080_2160

2. U sys.txt probaj ove varijante -

[rawdisplay]
highres=1
driver="gdi"
force_renderer="RENDER_MOYA"

[interface]
vga=1

[debug]
double_pixel_mode=1

[2d]
use_flat3d=1

ili

[rawdisplay]
driver="engine"
screen_xy="auto"
highres=1

[interface]
vga=1

[debug]
double_pixel_mode=1

ili

[rawdisplay]
screen_xy = "detect"
driver=engine
force_renderer="RENDER_MOYA
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
@sisavac26
Probaj ovako -

1. "Otvori" Doupas_v9.0h_Silver3D_24_4+ npr. sa TotalCommander - i u njemu imas fajl - info.ini.
U - supported_resolutions=...... ukucaj -dodaj - rezoluciju - 2160_1080,1080_2160

2. U sys.txt probaj ove varijante -

[rawdisplay]
highres=1
driver="gdi"
force_renderer="RENDER_MOYA"

[interface]
vga=1

[debug]
double_pixel_mode=1

[2d]
use_flat3d=1

ili

[rawdisplay]
driver="engine"
screen_xy="auto"
highres=1

[interface]
vga=1

[debug]
double_pixel_mode=1

ili

[rawdisplay]
screen_xy = "detect"
driver=engine
force_renderer="RENDER_MOYA
Neće " Nens" , probao sve vartijante , ne vredi . hvala na trudu
 
Natrag
Top