iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
ljudi pitanje jedno... imam iGO Primo Basarsoft 9.6.29.329069 Sep 11 2013 instaliran na auto multimediji .. i mislim da nema nikakav skin :) kad kreiram rutu izbaci mi potrosnju, koliko goriva ce potrositi i cenu za to gorivo.. medjutim nikako ne mogu da skontam kako da promenim mape sa Here na TomTom i obrnuto? nigde nemam opciju kao na Nextgen verziji na telefonu koja ima pongo skin i opciju da se promeni mape? jel zna neko kako ovo resiti? posto bi da zadrzim i TomTom i Here
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Pa treba ti mapchanger, UX formata samo za Primo
Evo jednog, mislim da radi i na WinCE i Androidu, oba su u paketu (ux i exe), ostatak fajlova i foldera je isti...

Pardon
Edit
ovaj ux je samo za android, modifikovan tako da se TT i HERE stavljaju u isti folder (!). Kažu da radi super, nisam probao :)
 

Prilozi

  • MapChanger_Android_OZ_HERE_TomTom.zip
    92,8 KB · Pregleda: 12
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.09.2014
Poruka
3
Nekada ranije sam skinuo igo primo izrael, medjutim mape su dosta stare... Gdje bih mogao skinuti nove kao i novu navigaciju za samsung s7.

Hvala
 
Učlanjen(a)
21.09.2014
Poruka
3
pozz

Instalirao dam Igo medjutim ne mogu mape da skinem sve vec jednu po jednu, ali mi stranica sa koje skidam ne dozvoljava nego jednu po jednu i to u vremenskom razmaku recimo sat, dva?
jel ima neki link sve od jednom preko torrenta da skinem? Hvala
 
Natrag
Top