iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nesto si zabrljao oko pakovanja sigurno.
Obrisi igo apk i igo folder pre svega i ponovo ubaci igo folder i instaliraj igo apk.
Evo ti link do skockane gotove verzije koja se samo kopira i instalira. Na prvoj str imas linkove

http://serbianforum.org/index.php?threads/690105/

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
5
Hvala puno. Uspeo sam da instaliram. E sad me zanima kako da vratim na fabričko podešavanje? Ovaj program koji si mi poslao zapamtio je tvoje podešavanje kao i skin. Šta god hoću da promenim i izađem iz programa i ponovo uđem u igo program on opet vrati na isto. Nešto je sigurno ostalo u save folder samo ne znam šta?! Pomozi mi. Navigacija mi treba što pre. Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Obrisi iz nje to sto ti ne treba. Posto si je tek instalirao save folder moze da ti bude prazan, branding.zip ako on koristi ti ne moras, to ti isto nije bitno. Vidi u ux sta ima od skinova tu isto obrisi ako ti nesto ne treba.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Reci sta si tacno uradio sa onim mojim igo folderom

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Treba mi pomoc ako je neko imao problem slican mom. iGO Primo na s3 nece da nadje signal dok vozim, kad ukljucim wifi i upalim program onda sateliti pocinju da prelaze iz crvenog u zeleno i onda nadje signal. Na tom istom telefonu imam instaliran i Sygic na njemu odma u toku voznje uvati signal bez wifi. Veceras sam sve iz s3 prebacio u s2 mislim na iGO i odradio instalaciju, tako da mi je izbacilo sta sam zadnje kucao na s3 i krenuo od kuce i odma je nasao signal i ocitao rutu. Pa me zanima sta moze to da bude sa iGO na s3?
 
Učlanjen(a)
27.08.2015
Poruka
2
Nekoliko godina koristim iGo. Do sada sam ubacivao svoje mape (kml fajl) u Userdata/poi i uvek bi mi se te mape prikazivale u navigaciji (pri pokretanju bi se formirali kix i kns fajlovi). Skoro sam promenio telefon (imam 6.0.1 verziju Androida) i sada mi se ne prikazuju moje mape. Ima li neko ideju u čemu bi mogao biti problem? Hvala. iGo Primo 9.6. 29.625822.
 
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruka
39
Imam instaliran IGO na internoj memorii telefona i sve radi ok, medjutim memorija je skoro puna a na externoj mem. tj sd kartici imam dosta slobodnog prostora.Dali moze da se neki deo odnosno neki folder iz IGO prebaci na karticu da bi se malo oslobodio prostor na int.memeoriji.Ako moze koji bi to folderi mogli da se premeste i treba li nesto menjati u sys.fajlu?Telefon je non root sa Androidom 5.1.1. a u trenutku kada je IGO bio instaliran na telefonu je bio je Android 4.4.2.
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Imam instaliran IGO na internoj memorii telefona i sve radi ok, medjutim memorija je skoro puna a na externoj mem. tj sd kartici imam dosta slobodnog prostora.Dali moze da se neki deo odnosno neki folder iz IGO prebaci na karticu da bi se malo oslobodio prostor na int.memeoriji.Ako moze koji bi to folderi mogli da se premeste i treba li nesto menjati u sys.fajlu?Telefon je non root sa Androidom 5.1.1. a u trenutku kada je IGO bio instaliran na telefonu je bio je Android 4.4.2.
Posto si presao na Lolipop, mislim da nece imati problema ako sve prebacis na SDcard, samo vidi ako pravi problem, deinstaliraj iGO i samo apk instaliraj opet, folder ne diraj sa SDcard. Kitkat sam po sebi ne dozvoljava da folder iGO bude na SD nego na internoj.
 
Natrag
Top