iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
18.09.2013
Poruka
12
iGO Primo 2.4 Israel 9.6.29.483387 Android - 31 Jan 2015 je verzija koju imam. Ne secam se, mislim da sam je skinuo sa http://android-zone.ws/topic/21455-igo-primo-24-israel-9629483387-android-31-jan-2015-torrent/. Sa proslim mapama je sve bilo u redu sa licencama. Koristio sam telefon u Zapadnoj Evropi i super je radio sa mapama 2014.Q3. Insatlirao sam tu verziju i na jos nekoliko telefona sa razlicitim rezolucijama zato sto ova verzija iGO-a moze na sve rezolucije, ne moram da se zezam da trazim apk file i ostalo za odredjenu rezoluciju. Moj telefon je Samsung s4, broj modela GT-I9505, android 5.0.1
U krajnjem slucaju navigacija radi lepo, sada me vise zanima da to resim jer petljam sa tim kao i svi na ovom forumu. Ako moze moze, ako ne probacu drugu verziju iGO-a ili vec nesto slicno.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Alesar, ja sam tu verziju uploadovao i okacio linksa detaljnim uputstvom na jednoj od prethodnih stranica i provereno radi na svakoj rezoluciji pa probaj. Samo 0rethodno obrisi iGO folder i iGO aplikaciju pa tek onda kopiraj ovaj novi folder
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@toda81

Uz neke korekcije napravio sam sebi verziju koja radi super. Ova tvoja je super samo uz male modifikacije koje mene stimaju sad radi super. Ja sam lično pristalica bez skinova, dem, building itd. Moja filozofija je što manje opcija ma samom ekranu za što brži rad. Samo dobra mapa i POIs, SPEEDCAMs a iGO radi ostalo. Hvala ti na ovoj verziji koja radi na svim rez.

Da napomenem neke od karakteristika:
  • Sve rezolucije podržava
  • GLONASS radi
  • Google Search Radi
  • BIG TURN
  • Place marker SPEEDCAM
  • Alternative route button
  • Panic buton
+ Dosta dodatnih opcija.

Absolutno savršena verzija. Ne vjerujem da postoji nešto da se može naći da je potrebno ovoj verziji. Ovako nešto treba da ide u prodaju. Živio ti meni 100 godina ;)
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@LeoAndropov, najbitnije je da si ti zadovoljan i da si iGO prilagodio svojim potrebama. Sasvim je normalno da nam se ukusi razlikuju. Ja npr volim kada ima bas puno opcija i kada je sareno jer sam kao malo dete :)
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@toda81 a da li postoji sansa da je sve opcije poguram.na base skinu. Ne znam.zasto ali nesto mi malo posporo imam Note 3 3GB RAM i quad core ali.mi radi glatko onako tek u 2d a pobrisao sam.dem.i building i samo mape balkana? Kako sve ovo da natjeram.da.radi na base skinu? GLONASS. GOOGLR.SEARCH. ACTIVE TRAFFIC ALL RESOLUTION. ALTERNATIVE ROUTE BUTTON?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
LeoAndropov, mislim da to ne moze da radi na default skinu.
Da vidimo sta ce Vlad da kaze. Ako moze on sigurno zna.
Samo mi uopste nije jasno kako ti radi sporo igo. Ja imam note 2 i rom od note 4 u njemu i meni igo radi fantasticno i to bas ovaj sa skinom i svim unutra sto ima sto sam postavio da svako moze da skine
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Aha.Tamo negdje sam.procitao zanimljiv info o alokaciji radne memorije za iGO iako ovo prvi out cujem. Mene zanima napraviti svoju verziju kako natjeras verziju da radi na svim rez. Ako ti nije problem da.mi.pomognes kako sve ovo radi.

I ne mogu ga natjerati da upozori glasom kada se priblizi SPEEDCAM

1. Sta sve izmjenis da iGO radi na svim rezolucijama? I kako

2. Kako.dodas ove opcije Google Search, Active traffic, Glonass, 2D/3D button?

Znam.da.mozda puno pitam ali zelim da naucim.kako ovo sam.da.radim a ne da.cekam.da.mi neko drugi servira gotovo. A na kraju zelim.kao i vlad i ostali biti u mogucnosti pomoci ostalim.clanovima na isti.nacin kako ste vi.pomogli jer volim ove navigacije. Pokusavam i napraviti jedan complete guide o iGO.za sta svaka.opcija sluzi u iGO, tipa.sys, data, branding, gfx. Ne znam.da.li ovdje na forumu ima negdje detaljan post sa objasnjenjima opcija? Zelim da napravimo post o.tome i na taj nacin smanjimo 1000 istih pitanjan pomognemo da nove kolege budu experti u iGO podesavanjima myself included :) Jednostavmo me zanima.kako napravite odredjeni dio iGO opcije itd?

Odradio sam malo sys pa cu da probam u voznji

Kod:
[debug]
max_memory = 1048576000 - OVO SAM JA DODAO
imei="000000000000000"
skip_eula=0
screenshotsavecameraini=0
;screenshotfilename="/captures/image_%02d.jpg"
screenshotfilename="/android_linked_root/captures/image_%02d.jpg"
experimental_features=1
;double_pixel_mode=1
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Sve skockano, evo i mediafire link za ovu univerzalnu verziju, koja radi na svim rezolucijama. Probajte pa javite kako vam se cini. Naravno, sve dodatke tipa reljefa, speed kamera sam ubacio. Ovo je verzija sa mapama sva tri proizvodjaca koje se menjaju preko themechangera koji se takodje instalira i nalazi se u iGO folderu. Težina je nesto preko 2 GB;)
http://www.mediafire.com/download/a...sa+SKINOM-+9.6.29.483387+-+31.januar+2015.rar
Druže, bravo ! Svaka čast. Izuzetno lepo skockano. Naravno, kako si i rekao, sve radi. Ja volim slike, a ove su baš lepe, pa da postavim dve. Za drugare koji bi možda prvo želeli da vide kako izgleda, a i pitao bih te nešto u vezi sa tim slikama.

24v5mpe.jpg


2s81eol.jpg


1. Kada uključim mrežu (WiFi), Themechanger mi nađe koordinate ali, iz nekog razloga, kaže "Unfortunately, TC has stopped", i aplikacija se isključi. Na gornjoj srednjoj maloj slici je jednom "uhvatio" neke podatke, ali su vezani za Požarevac. Da li znaš zašto.
2. Na donjoj prvoj maloj slici, kada tapnem na ikonicu "Korpa sa namirnicama", otvori se ekran, kao na trećoj gornjoj slici, sa spiskom marketa iz Mađarske !? Da li je trebalo nešto prethodno da podesim ?
3. Na trećoj donjoj maloj slici možeš videti da sam simulaciju i probu radio u 22:08 a vreme dolaska je neočekivano 16:21. Da li znaš u čemu je problem.
4. Capture funkcija radi (kada tapnem na aparat pojavi se poruka da se sejvuje) ali nema upamćenih slika. Folder "captures" je prazan. Pretpostavljam da ću to srediti sa ispravnim podešavanjem putanje u sys file. Verovatno je potrebno da suprotno selektujem putanju captures. Inače, iGO sam instalirao na internoj memoriji telefona Lenovo S60, android 4.4 (KitKat). Jedino pitanje je da li treba da screenshotsavecameraini ostane 0 ili da upišem 1.
[debug]
imei="000000000000000"
skip_eula=0
screenshotsavecameraini=0
;screenshotfilename="/captures/image_%02d.jpg"
screenshotfilename="/android_linked_root/captures/image_%02d.jpg"

experimental_features=1
;double_pixel_mode=1
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2013
Poruka
30
Sve rezolucije imam okacene na google disku i sve rade. Sve skockano, ali evo i mediafire link za ovu univerzalnu verziju koja radi na svim rezolucijama. Probao sam da skinem i otpakujem rar fajl i sada sve funkcionise kako treba. Probajte pa javite kako vam se cini. Naravno, sve dodatke tipa reljefa, speed kamera sam ubacio. Ovo je verzija sa mapama sva tri proizvodjaca koje se menjaju preko themechangera koji se takodje instalira i nalazi se u iGO folderu. Težina je nesto preko 2kg ;) gb

http://www.mediafire.com/download/a...sa+SKINOM-+9.6.29.483387+-+31.januar+2015.rar
Lijepo molim toda81 ako mi možeš pojasniti što da maknem,tj.hoću da mi radi samo mapa Hrvatske ali da stvarno radi "do jaja".Hvala unaprijed
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Lijepo molim toda81 ako mi možeš pojasniti što da maknem,tj.hoću da mi radi samo mapa Hrvatske ali da stvarno radi "do jaja".Hvala unaprijed
Samo treba da udjes u folder iGO/Content i tu onda imas vise foldera map i poi i u njima obrisi mape i poi zemalja koje ti nisu potrebne ;)
 
Natrag
Top