iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
2
Molim za pomoć, Nevena, a ni ostali neće da progovore u pitanju je tablet asus rezolucija 1280*800 sa 4.2.1 jelly bean, znam da treba neka aplikacija da se instalira dodatno, ali u ovoj šumi postova i linkova teško je snaći se. U svakom slučaju sa ove stranice kad instaliram iGO_Israel_9.6.29.427562_crk_sys_not_changed opet ne radi voice, mada se zvuk u menijima čuje.
Pozdrav i hvala.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
2
Samo da kazem da sam nasao na pirate bay-u torrent, iGO Primo 9.6.22.297071 with ThemeChanger, koji sadrži i 4 instalacije za sound fix, meni je uspelo sa 9.6.22.297071 - 3 - sound_fix - scan_DCIM, na jelly bean-u 4.2.1, bez vladovih informacija ne bih uspeo, tako da se zahvalim. Ovo je bio i razlog da se registrujem na forum..
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
U novom igo-u nebi trebalo da bude problem sound . Na prvoj strani . Te stare verzije su imale ali nove su optimizovanije. Gledajte što novije verzije igo programa
 
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruka
39
Potrebna pomoc,
Nekoliko meseci sam koristio Igo Primo Israel i sve je bilo OK.Sada se desava da pri pokretanju navigacije izbaci "missing folder data/data/com.navngo.igo.javaclient/content/lang".
Pokusavao sam sve i svasta, deinstalirao apk. i obrisao foldere, instalirao ponovo sa folderima koji su bili instalirani i prvi put (sa kojima je apk. radila ok), ali nema pomaka, uvek pri pokretanju ista poruka.
Ima li leka ovom problemu, ili da dignem ruke od ove navigacije
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
šta si radio kad je to počelo da se dešava ?
nije moglo samo od sebe.
nešto si uradio updateovao firmware promenio operativni sistem,,
bez nekih promena nije to moglo da se desi.
 
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruka
39
nije samo od sebe, telefon je bio kod klinca i on mi je nesto pobrisao, cackao ga i izgleda ga sredio.Sad je problem sto i kad nanovo instaliram Igo opet stoji ista poruka i to je to.U folderima ima sve sto treba da ima, ponavljam postupak kao kod prve instalacije ali neide
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
nije samo od sebe, telefon je bio kod klinca i on mi je nesto pobrisao, cackao ga i izgleda ga sredio.Sad je problem sto i kad nanovo instaliram Igo opet stoji ista poruka i to je to.U folderima ima sve sto treba da ima, ponavljam postupak kao kod prve instalacije ali neide
Da li si pravilno deinstalirao iGO?
Kod:
http://www.gpspower.net/igo-tutorials/321225-properly-uninstalling-igo-apps.html
Ako ovo ne pomogne, reset telefona, pa ispocetka....
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Nije deinstaliran pravilno! ...her pored pravilne deinstalacije, ako sys.txt nije unapred prilagodjen za koriscenje Igo odnosno content foldera Sa dveju destinacija, onda ne smes imati te foldere na dva mesta! Obrisi suvisni I pobedio si.
 
Natrag
Top