iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
40
probao sam sve gore varijante koje ste napisali, zvani sve, i da menjam rezoluciju i auto, nemam nikakav skin u folderu conent/skin, probao vladinu varijantu, zvani sve. Stavio sam ovo zadnje plug and play i rezultat je da ako ga upalim u land sve ok i cim ga okrenem u portal sa strane bude problem i dole za home bar, ako ga upalim u portal onda po okretanju bude isti problem u land modu.
 
Učlanjen(a)
05.03.2014
Poruka
5
Svi instalacioni fajlovi su obrisani, može li neki alternativni link?
Takođe, da li je neko instalirao na S5, sve skinove koje sam pokušavao nisam uspeo da podesim da rade... :(
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Tako je mene nerviralo kod brata na jednom Alcatelu koji samo što se pojavio (prošle godine). Onda sam stavio jednu od starijih varijanti Prima, tada su odvojeno išle verzije posebno za svaku rezoluciju...
Pokušaj, sa npr Explay Infinity II... ili probaj da iskopaš neku od tih starijih.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Kako podesiti da se cuje generisani glas "moguca radarska kontrola" itd. npr. Vidim da u folderu muzika postoji 13 glasovnih fajlova za razlicita upozorenja, ali kako ih ukljuciti? Jedino sto me obavestava je nevena "prekoracili ste brzinu"......
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Kažu da može na S5, ali ja nisam lično probao, pa neću ništa da tvrdim.
 
Natrag
Top