iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
svako budženje sa brandingom ili skinom može da uslovi nestabilan rad. ko želi stabilan program neka ne koristi dodatne skinove i brandinge.
 
Učlanjen(a)
19.12.2013
Poruka
77
ma kakvo budženje, jednostavno sam kombinovao da bi funkcionisalo. Valjda Doupas v5.8b silver je za ovu navigaciju.
Da li se u samom brandingu nešto podešava da bih video one ikonice, kao što sam napisao, jer u Rstwingo-ui android imam 1280_800, a u ovim drugim nemam, jel to ima veze.
 
Učlanjen(a)
19.12.2013
Poruka
77
U prevodu može da bude, ali ne mora da znači, odnosno svako snosi rizik za sopstvenu kombinatoriku. Ma već sam te ranije peglao kada nije hteo da vidi ni jedan skin i onda sam kombinovao i sada i za sada vidi i radi, a videćemo za nuspojave.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.997
Pumpa.jpg
Za koju rezoluciju? 1280_800? ili neku drugu?
U branding.zip se moze puno toga promijeniti a i kreirati. Npr. pocetnu i zavrsnu sliku "podizanja" navigacije i slicno.
Ja koristim upravo ovaj branding.zip koji ima ovakvu ikonicu pumpe.
Medutim, navigacija radi i bez branding.zip-a posto sve ove ikonice imaju i u data.zip fajlu.
Ako je ucitan branding.zip onda program prvo cita ikonice iz njega a zatim iz data.zip fajla.
 
Učlanjen(a)
19.12.2013
Poruka
77
Hvala na odgovoru, Nenadsenn, nikada nisam čačkao ništa u branding.zip, a nisam znao da takve ikonice mogu da se vuku i iz data.zip fajla, mislio sam da je to samo iz branding. zip. Rezolucija je 1280x768.
Nisam zainteresovan za te, za mene zahtevne promene, samo mi je lepše kada na karti vidim takve ikonice ili već logo pumpi.
Da li da probam prvo bez branding.zip, pa da vidim ili moram da deinstaliram pa sve iz početka?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.997
Brisi branding.zip i kada pokrenes ponovo navigaciju ikonice ce program vuci iz data.zip. Ako imas kreiranih ruta i adresa-favorita, nije lose da iskopiras folder save na racunar da imas uvijek ako ti se desi neki problem da imas za vratiti. Ili samo iz foldera - save - folder - profiles.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Lastun x5 beta for iGO Primo 2.4 Android -branding.zip 800_480 data(800x480....960x540)

Be aware that this is still in beta stage. The skin is made this time by my buddy Claudiu Morar, my contribution is minimal, this days i don't have much time, so, i am sorry for future questions that i won't be answering. Lastun is made for fit any resolution, you can adjusted by your self, long pressing mini map, or next street, or other buttons. Play with them, press them, all of them, long click, short click, etc. The buttons in cockpit view are resizable as you can see in screenshots. Sorry, i don't have the time to make an "owner's manual" this time. Who want to play with skin, be my guest. It's beta, it evolves, so be patience. Enjoy!


t2gh.jpg
ydae.jpg
yedx.jpg


Kod:
[url]http://www.upl.me/druhWv[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Lastun x5 beta for iGO Primo 2.4 Android -branding.zip 800_480 data(800x480....960x540)

Be aware that this is still in beta stage. The skin is made this time by my buddy Claudiu Morar, my contribution is minimal, this days i don't have much time, so, i am sorry for future questions that i won't be answering. Lastun is made for fit any resolution, you can adjusted by your self, long pressing mini map, or next street, or other buttons. Play with them, press them, all of them, long click, short click, etc. The buttons in cockpit view are resizable as you can see in screenshots. Sorry, i don't have the time to make an "owner's manual" this time. Who want to play with skin, be my guest. It's beta, it evolves, so be patience. Enjoy!


t2gh.jpg
ydae.jpg
yedx.jpg


Kod:
[url]http://www.upl.me/druhWv[/url]
 
Učlanjen(a)
19.12.2013
Poruka
77
Nenadsenn: obrisao sam branding ali nema takvih ikonica, nego plavi oblačići koji se razlikuju samo po sadržaju u njima, pumpa ili shop itd...
 
Natrag
Top