iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@marxista, evo dva ss da vidis. Na slajderu pojacavam zvuk, ali i dalje ne cujem Nevenin glas kada kliknem na nju

fb6056c5154f51903dd1ea5d39d36703.jpg


b34136e13ffa052a78f8cfa1c44a533f.jpg


Sto se tice ux dodataka jedino sto sam dodao je ovaj za pozicioniranje auta na mapi, ali sa njim mi je sve radilo kako treba.

Sve je poslo po zlu kada sam ubacivao neke druge ux dodatke, mada sam ih sve pobrisao jos juce

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Imaš li nešto ovakvo u sys.txt:

[android]
navigation_audio_stream=4

...sko nemaš stavi i probavaj i druge vrednost od 1 do 8. Ako ni to ne bude onda nemam pojma, možda se nešto zbrljalo posle tih tvojih eksperimentisanja ...tada bi bilo najbolje da mu upriličiš jedan clean install.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala puno na pomoci kol3ga. Sada cu to da probam. Vidim i ja danmi ne gine da sve iz pocetka ubacujem, a iskreno me mrzi. Sto je najgore obrisao sam stari moj skockani folder sa kompa jer sam ovu verziju nadogradjivao.

Ovako izgleda taj deo kod mene

[android]
fullscreen=0
tablet=0
has_physical_home_button=0
;select audio stream
; 0-STREAM_VOICE_CALL, 1-STREAM_SYSTEM, 2-STREAM_RING, 3-STREAM_MUSIC, 4-STREAM_ALARM, 5-STREAM_NOTIFICATION
navigation_audio_stream=4
check_for_dead_links=0
check_folders_after_rebuild=0
create_sdcard_dir=0
disable_restart_after_phone_call=1
getdeviceid_trycount=0
upside_down_bug=0

A ovo je ceo sys.txt

https://cloud.mail.ru/public/3S3z/pYqMLDSNt


EDIT: Ipak sam uspeo da resim problem. Save folder je upamtio nesto sto nije trebao pa sam ipak pronasao kopiju mog iGO Primo koju sam napravio 5. maja i kada sam ubacio taj save folder proradio je zvuk :)
@marxista, hvala na pomoci! Da li bi mogao da mi das tvoj sys.txt fajl da bih ga cisto informativno uporedio sa mojim? Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
Već sam postavljao ovo pitanje, pa da ga postavim ponovo, možda je neko došao do rešenja.Na tabletu sam instalirao
‚‚iGO Primo Israel 9.6.29.636868 (Mart 3 2016)... Pa me interesuje kako i gde da uradim( sys text ? ) , da bi kada naiđem na raskrsnicu gde skrećem ili na kružni tok, da mi navigacija maximalno zumira trenutnu putanju, a ne da bude sitno ?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
@mikinac2
Ovo je npr. situacija ako imas Doupas skin. I bez skina imas ovu mogucnost.
Ako ovako izaberes kada se priblizavas raskrsnici ili nekoj npr. medutacki, odredistu, imat ces dodatno zumiranje upravo tog manevra.
2D_Manevar.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
Nenadsenn, ubacio sam Doupas skin , i podesio kako si ti mi dao uputstvo, i dobio sam vrlo malo zumiranje, što je daleko manje od navigacije na wince uređajima. I sada se pitam da li neko koristi ovu navigaciju na tabletu, ili sam ja jedini, i dali ovo zumiranje ne funkcioniše na tabletima ili šta već može biti????????
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
@mikinac2
Ima nekoliko podesavanja koja uticu na to sto ti zelis da imas.
* Podesavanja - Podesavanja mape - Korisn. podesavanje zumiranja - Ukljuciti - a sada ispod u - Korisn. podesavanje zumiranja - imas niz mogucnosti da to podesis.
* Ako ti je - Korisn. podesavanje zumiranja - iskljuceno - onda ti se nudi i opcija - Automatski na pregled - koju mozes iskljuciti, ukljuciti ...
Probaj varijantisati sa ovim i izaberi sto ti odgovara.
I napomena - razlika je zumiranja u realnoj voznji i u simulaciji rute.
Npr. ona opcija sa 2D-pregled manevra radi samo u realnoj voznji.
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
@mikinac2
Ima nekoliko podesavanja koja uticu na to sto ti zelis da imas.
* Podesavanja - Podesavanja mape - Korisn. podesavanje zumiranja - Ukljuciti - a sada ispod u - Korisn. podesavanje zumiranja - imas niz mogucnosti da to podesis.
* Ako ti je - Korisn. podesavanje zumiranja - iskljuceno - onda ti se nudi i opcija - Automatski na pregled - koju mozes iskljuciti, ukljuciti ...
Probaj varijantisati sa ovim i izaberi sto ti odgovara.
I napomena - razlika je zumiranja u realnoj voznji i u simulaciji rute.
Npr. ona opcija sa 2D-pregled manevra radi samo u realnoj voznji.
Iskreno nisam očekivao da ću dobiti neki odgovor, nastaviću da isprobavam
 
Natrag
Top