iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
U multimode.ini to sto sam ti citirao je iz data.zip i to bas za rezoluciju 1920x1080.
Moja greska - treba biti ;

Sada sam utvrdio da je problem i u zip/unzip programu koji se koristi. Kada unzipujem data.zip fajl koji radi i ponovo ga, bez ikakvih izmena, zipujem (Total Commanderom za PC koji redovno koristim), taj novi data.zip ne radi.

Ako to kod tebe nije problem, koji zip/unzip program koristiš?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Sada sam utvrdio da je problem i u zip/unzip programu koji se koristi. Kada unzipujem data.zip fajl koji radi i ponovo ga, bez ikakvih izmena, zipujem (Total Commanderom za PC koji redovno koristim), taj novi data.zip ne radi.

Ako to kod tebe nije problem, koji zip/unzip program koristiš?
7-zip
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
iGO Primo Israel 9.6.29.625822 (Jan 19 2016)

x1lime.jpg


Kod:
http://pastebin.com/1fPrCTPM
 
Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
53
brending ti je kao i sto sam naziv kaze,brendiranje.
drugacije podizanje aplikacije - uvodni ekran, meniji(po neki mislim na ikonice),pa ti tamo kad gledas ko je pravio igo stoji neko ime umesto praznog polja,takoreci nepotrebna stvar.
ja od tih dodataka koristim samo iqs i new adv meni.
ako nisi primetio do sad,svi oni koriste istu bazu i primo i nextgen. kod prima turci i izraelci(ako obrises branding u principu dobijes skoro pa istu aplikaciju),a kod nextgena indonezani,madjari,pioneer... obrises branding,ux i dobijes istu stvar. s tim da je nextgen 238 pionirov malo modernizovaniji od odtalih sto se tice novih menija i poboljsanja - tmc,vreme,gorivo itd..
ako ti je potrebno da od tacke a do tacke b stignes bez greske koristi default cist igo. ako hoces dodatne info u menijima,mapi,teme,glasove,onda koristi skinove i ove nase audio snimke. ali onda moras da budes spreman na povremena pucanja aplikacije.
 
Natrag
Top