iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
;)

...inace bi se trebalo pridrzavati pravila da ako koristis custom skinove onda ne koristis ux dodatke a ako koristis default skin i zelis da napravis neku malu intervenciju na njemu, SAMO TADA koristis ux dodatke. Bilo koje znaci, ne samo ovaj koji je tebi sada pravio probleme.
 
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
1
Molim vas za malu pomoc, instalirao sam iGO ISRAEL - sa SKINOM- 9.6.29.483387 - 31.januar 2015 na mob, ali mi se prilikom pokretanja app preko tc-ikonice zamrzne ekran, dok kad pokrenem preko iGO-ikonice sve normalno ucita, pa me interesuje kakva je razlika oko pokretanja app preko ovih ikonica? Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Molim vas za malu pomoc, instalirao sam iGO ISRAEL - sa SKINOM- 9.6.29.483387 - 31.januar 2015 na mob, ali mi se prilikom pokretanja app preko tc-ikonice zamrzne ekran, dok kad pokrenem preko iGO-ikonice sve normalno ucita, pa me interesuje kakva je razlika oko pokretanja app preko ovih ikonica? Hvala unapred
Druze, vec smo pisali o tome da je problem do te ikonice, tj. programa TC i da on zakucava i da ako hoces da menjas mape moras posle pokretanja TC brzo da stikliras koju mapu zelis da pokrene iGO i da odmah kliknes na GO i pokrenuce se iGO sa tom mapom i i zbacice ti da je TC zatvoren prinudno sto nije bitno jer iGO nastavlja normalno da radi bez problema
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
iGO Primo IS 9.6.29.581408 ( 17 Aug 2015 )

270x480.png


Kod:
http://pastebin.com/Adeg0yBa

*problema sa vremenskom zonom više nema
možete deaktivirati ovu liniju sa tačka zarez ispred ovako:

;[regional]
timeformat=2
eta_uses_timezone_of_destination=0

možda se desi da neki sledeći put opet bude moralo da bude aktivno
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.07.2011
Poruka
26
Imam jos jedan problem oko navigacije na lg g3,ubacio sam igo israel sa skinom 31 januar, i sys sto je neko okacio za lg g3 i sve radi super ali kad se rotira slika na ekranu imena ulica i znak za ogranicenje brzine je previsoko skoro do sredine ekrana. da li mozda neko od vas ima resenje za tako nesto?? Hvala!!
 
Natrag
Top