iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
24.10.2013
Poruka
12
Ima sve ono sto si napisao da je neophodno da bi radila ukljucujuci i licence. Ne znam stvarno bi moglo da bude.
 
Učlanjen(a)
24.10.2013
Poruka
12
Moj telefon nema mogucnost prosirivanja memorije, ali sva raspoloziva memorija za korisnika se podrazumeva kao sd card, pa ne znam dal je moguce i kako to da izvefem.
 
Učlanjen(a)
13.10.2013
Poruka
14
Kako da podesim na igu za ogranicenje brzine,nece da govori kada se pekoraci brzina i stalno stoji da je ogranicenje 50km/h,a negde je manje ali ne prijavljuje,mislio sam da je do skinova,pa sam menjao i doupas,dimku pa na podrazumevano ali nista se ne menja,vladcpeh pomagaj,unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
216
Kako da podesim na igu za ogranicenje brzine,nece da govori kada se pekoraci brzina i stalno stoji da je ogranicenje 50km/h,a negde je manje ali ne prijavljuje,mislio sam da je do skinova,pa sam menjao i doupas,dimku pa na podrazumevano ali nista se ne menja,vladcpeh pomagaj,unapred hvala

Zavisi koje mape koristis to je sto se ti ce ogranicenja brzine,a sto ne prica to ne znam.
 
Učlanjen(a)
13.10.2013
Poruka
14
Serbia_R3_Contrast_2012.07_120910.fbl ovo je mapa za srbiju,da li ima neka bolja ili novija da se skine i gde,hvala unapred
 
Natrag
Top