iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
11.08.2014
Poruka
13
Posle mnogo čitanja, traženja i isprobavanja našao sam na strani 97 (nenadsenn) linkove i verziju koja radi na mom HTC desire 610. Ipak imam par pitanja: primetio sam da nema syst.teksta (tel je pod garancijom i ne znam smem li da stavim syst_changed.apk); ne memoriše mi podešavanja ni rute, kod svakog pokretanja sve iz početka (da li je to možda zato što nema save foldera u contentu?); ne znam gde da smestim "Doupas Skin_V6.3_Default & Silver_2.1 & 2.4 for all resolution" i
GjAk_v2.2_AriNe-28.zip updated ?

I moram da pitam još,( iako sam pročitao prvu stranu x puta, :))trenutno u iGo folderu vidim content, license i data.zip, bez syst.teksta, da li je to dovoljno ?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.026
Posle mnogo čitanja, traženja i isprobavanja našao sam na strani 97 (nenadsenn) linkove i verziju koja radi na mom HTC desire 610. Ipak imam par pitanja: primetio sam da nema syst.teksta (tel je pod garancijom i ne znam smem li da stavim syst_changed.apk); ne memoriše mi podešavanja ni rute, kod svakog pokretanja sve iz početka (da li je to možda zato što nema save foldera u contentu?); ne znam gde da smestim "Doupas Skin_V6.3_Default & Silver_2.1 & 2.4 for all resolution" i
GjAk_v2.2_AriNe-28.zip updated ?

I moram da pitam još,( iako sam pročitao prvu stranu x puta, :))trenutno u iGo folderu vidim content, license i data.zip, bez syst.teksta, da li je to dovoljno ?
Kod tebe je u telefonu - Android OS, v4.4.2 (KitKat) i instalacija ide na internu memoriju. Listaj na forumu imas i objesnjenje kako da to radi na externoj memoriji. Zbog toga ti svaki put po pokretanju trazi ponovo setovanje.
U # 972 imas objasnjenje sto se tice sys.txt.
Skinovi idu u iGO/content/skin.
To sto sada imas u iGO folderu je dovoljno za rad navigacije.
 
Učlanjen(a)
11.08.2014
Poruka
13
Da, znam za #972, zbog toga sam i pitao smem li drugi apk file (syst_changed.apk) jer nemam rutovani tel, a čini mi se da sam negde već pročitao da su ti syst_changed.apk za rutovane telefone (a možda i grešim) ? Smem li ?
Hvala ti nenadsenne na prebrzom i predobrom odgovoru
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Da, znam za #972, zbog toga sam i pitao smem li drugi apk file (syst_changed.apk) jer nemam rutovani tel, a čini mi se da sam negde već pročitao da su ti syst_changed.apk za rutovane telefone (a možda i grešim) ? Smem li ?
Hvala ti nenadsenne na prebrzom i predobrom odgovoru
Sys_changed biraš kad nemaš Sys.txt
Sys not changed biraš kad već imaš Sys.txt
Sledeći update programa biraš Sys_not changed.apk kao i svaki sledeći put.
Kad jednom podesiš Sys.txt čuvaš ga za taj telefon stalno.
 
Učlanjen(a)
11.08.2014
Poruka
13
Da, još samo da provalim kako da linkujem u sys tekstu do eksterne kartice po anonymvsovom savetu sa strane 91, sve sam probao "
[ folders ]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/external_SD/addons"
content="/storage/external_SD/addons/content"
menjao nazive, ne vredi, uvek ispiše ono:"global cfg not found", i ugasi se , iako je global cfg u obe memorije
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Da, još samo da provalim kako da linkujem u sys tekstu do eksterne kartice po anonymvsovom savetu sa strane 91, sve sam probao "
[ folders ]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/external_SD/addons"
content="/storage/external_SD/addons/content"
menjao nazive, ne vredi, uvek ispiše ono:"global cfg not found", i ugasi se , iako je global cfg u obe memorije

Ovo "external_SD" je za LG L9 II ... tvoj tel. verovatno ima drugaciji naziv SD kartice. Googlaj malo ... i kada pronadjes, izmeni. Mozda treba i ono "storage" zameniti sa, recimo "mnt".
Da li si na SD kartici napravio folder "addons" i u njemu podfolder "content" ? Da li si kopirao, u taj na SD kartici folder "content", sve one foldere koje sam naveo u svom postu na str. 91 ?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.01.2013
Poruka
4
Pozdrav Drustvo,

nekako sam uspeo da ga nateram da radi na NEXUS 7 2013 i u portrait modu radi lepo iako su navigacioni on screen dugmici uvek vidljivi ne idu preko programa, medjutim u landscape modu su mi uvek preko programa tj alway on top tako reci i onda su mi opcije i menu i slicno na dnu programa ne dostupne tj jedva se vide ispod on screen dugmica, jel ima neko resenje za ovaj slucaj?

pozz
 
Učlanjen(a)
11.08.2014
Poruka
13
Pa to sam samo kopirao tvoj savet, a oko toga sam napisao" sve sam probao, menjao nazive...". poslednji pokušaj mi je bio :
has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/sdcard0/ext_sd/addons"
content="sdcard0/ext_sd/addons/content
 
Natrag
Top