iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
@Consi
Vidim da si zapeo za ovaj Igo ali za probu...uzmi http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-israel-google-play.409913/page-32

Skini "content with locale maps", "iGO_Israel_9.6.29.367542_crk_sys_changed", "data.zip". Jos samo u folder "iGO" dodaj folder "save" u kome ce biti folder "profiles" i "driver_profiles.dat". U tom folderu - "profiles" trebaju biti tri foldera - 01,02,03. A u njima trebaju biti samo "system.ini" i nista drugo. Onda instaliraj .apk i trebalo bi da mozes da menjas preko profila kao sto si pokusavao, odnosno sve karte ce biti prikazane kako treba. Kasnije mozes da eksperimentises do mile volje. ;)
 
Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruka
57
@Consi
Vidim da si zapeo za ovaj Igo ali za probu...uzmi http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-israel-google-play.409913/page-32

Skini "content with locale maps", "iGO_Israel_9.6.29.367542_crk_sys_changed", "data.zip". Jos samo u folder "iGO" dodaj folder "save" u kome ce biti folder "profiles" i "driver_profiles.dat". U tom folderu - "profiles" trebaju biti tri foldera - 01,02,03. A u njima trebaju biti samo "system.ini" i nista drugo. Onda instaliraj .apk i trebalo bi da mozes da menjas preko profila kao sto si pokusavao, odnosno sve karte ce biti prikazane kako treba. Kasnije mozes da eksperimentises do mile volje. ;)
Uradio kako si napisao i radi kao podmazano, menja mape kako treba i sve je super. Hvala na pomoci :)
Jedino mi nije jasno koji je problem bio sa Basarsoft verzijom.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Fino. :) Paa, ne bi trebalo da postoji neki problem ni sa Basarsoft verzijom. Verovatno nesto nisi uradio kako treba. Zato sam i napisao da "kasnije mozes da eksperimentises". Odnosno, sada kada znas da ti ovo radi, ako te ne mrzi, mozes sve ispocetka da uradis i sa Basarsoft, cisto da vidis gde je bila greska. :)
 
Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruka
57
Fino. :) Paa, ne bi trebalo da postoji neki problem ni sa Basarsoft verzijom. Verovatno nesto nisi uradio kako treba. Zato sam i napisao da "kasnije mozes da eksperimentises". Odnosno, sada kada znas da ti ovo radi, ako te ne mrzi, mozes sve ispocetka da uradis i sa Basarsoft, cisto da vidis gde je bila greska. :)
Pogresno sam se izrazio, nisam mislio da nesto nije u redu sa samim Basarsoftom vec sta "ja" nisam odradio kako treba jer vidim da kod ostalih korisnika radi kao singerica. ;) Ne mrzi me da eksperimentisem :) tako da cu opet probati sa Basarsoft. Za svaki slucaj na kompu cuvam i Israel.
Hvala JaSamBG, hvala vladcepesh.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruka
57
Basarsoft proba II neuspesna :(
Da bih bio siguran sve "stare datoteke" koje sam koristio do sada sklonjene su u stranu i koristio sveze odzipovane.
content with locale maps (folder iGO), iGO2.4-data480x320uni_v52 (tj. zip koji je u tom folderu), iGO_Turkey_v.9.6.29.356072_iGO_crk-1.apk(fajl apk). Iz alati-instru. sam iz mapchanger-sd (sadrzi folder iGO u kome su folderi content i save) iskopirao samo folder save koji sam ubacio u onaj glavni iGO . Onda sve to sa kompa prebacio u telefon instalirao apk. Mape i dalje nisam mogao da menjam. (sve ovo radi sa Israel verzijom)
Probao sam jos, iz foldera mapchanger-sd content iskopirao u folder iGO i dalje isto nece da menja mape.
Zvanicno odustajem od :assassin:Basarsoft osim ako neko nema neki predlog.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
content i data.zip su isti i za izraelsku i za basarsoft. jedina razlika je u .apk fajlu

od one izraelske verzije samo preinstaliraš basarsoft.apk i eto.

nema potrebe za nikakve druge kombinacije. stvar je vrlo prosta.

jedina razlika je u apk fajlu.

problem je što si ti ko zna kako pakovao čim ti nije radilo. nešto si loše uradio. jedna jedina greška uzrokuje problem.

najbolje je koristiti što noviju verziju . izgled ikone se može menjati u samom apk fajlu
to je jedna mala .bmp sličica koja se nalazi unutra
i piše iGo my way israel ili basarsoft
možeš da napišeš i srbija svejedno

igoprimologo.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
GjAk_v2.1_AriNe-35F Final ( iGO Primo 2.4)

Yeni 23.02.2014
GjAk_v2.1_AriNe-35F iGO Primo 2.4

Resolution : 800x480 ..... 1920x1080


535udc.gif
dpts02.gif


Kod:
http://www.upl.me/7m83fS
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
GjAk_v2.1_AriNe-35F Final ( iGO Primo 2.4)

Yeni 23.02.2014
GjAk_v2.1_AriNe-35F iGO Primo 2.4

Resolution : 800x480 ..... 1920x1080


535udc.gif
dpts02.gif


Kod:
http://www.upl.me/7m83fS
 
Natrag
Top