iGO Primo 9.6.29.427562 [28.8.2014] / samo iskopirati – just copy and paste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
08.06.2009
Poruka
52
Potpuno operativni iGO folder [405MB]

Pogledajte prilog 56956
Potpuno operativna navigacija za android telefone za sve rezolucije od 800x480 i veće.

Sve što treba da uradite je da extraktujete rar fajl i da folder iGO iskopirate na internu memoriju telefona ili na SD karticu.

U datom folderu se nalazi instalacioni apk fajl koji aktivirate kada prebacite iGO folder na telefon.

Korisnici Kit Kat (4.4.x) verzije androida (ako je telefon rutovan) moraju instalirati _SDFix_0.5.apk, koji se takodje nalazi u rar arhivi.

U content folderu, podfolderu map, pored bazne mape nalazi se još 14 mapa evropskih zemalja (Srbija, BiH, Makedonija, Grčka, Bugarska, Rumunija, Albanija, Crna Gora, Slovenija, Madjarska, Austrija, Češka, Slovačka, Švajcarska)


Kako instalirati:

1. potpun uninstall svih prethodnih verzija iGO
2. iz ponudjene rar arhive pod nazivom iGO_konacno.rar izdvojiti folder iGO
3. taj iGO najednostavnije prebaciti na SD karticu telefona ili na internu memoriju
4. iz foldera naći iGO_Israel_9.6.29.427562_crk_sys_not_changed.apk
5. INSTALL apk fajl

[raw]https://www.tusfiles.net/n2nte3mzlsep[/raw]
Prijatelju,

da li bi mogao opet da postaviš link? ili da pustiš PM

office@agencijagds.rs

Hvala!!!!!
pozzz KUNTA
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2012
Poruka
28
Poterbne su mi mape ostatka evrope kojih nema u ovom pakovanju. Posebno se to odnosi na Italiju, Nemacku, Francusku. Dovoljno bi bilo i da me uputyite na link odakle mogu skinuti mape koje me jos interesuju. Inace od kada sam je instalirao radi bez ikakvih poroblema. Hvala unapred
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top