Šta je novo?

iGO Primo 2.4 Windows Mobile CE

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.197
A sys kod originala ima 2 reda :)
Ma, mnogi trpaju sve i svašta u sys, naročito je podugačka sekcija koja se odnosi na speedcams i prateće glasove.
Uglavnom bitno kod onih koji koriste TTS i bogzna koliko dodataka i skinova i ...itd. Po želji.

Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
263
Pozdrav ako se neko javi ..., jedno pitanje ,

Imam Windows phone NOKIA Lumia 925 , softver : Windows Phone 8.1 ,rezolucija ekrana 768x1280. hteo bih iGO Primo navigaciju da instaliram,da li postoji verzija za njega i kako se instalira .., HVALA

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.197
Nema Primo. Phone 8.1 je isto što i klasičan win.
Možeš da koristiš igo 8.3.1 za PC, ili neki od Android emulatora pod kojim bi instalirao Primo/NG, malo pipav posao na mobilnom
Inače na Lumiji perfektno radi HERE navigacija, ne vidim potrebe za iGO-om.

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.197
Emulatora ima koliko hoćeš - google će ti reći koji su (isprobavao sam: AmiDUOS, Andy, genymotion, Bluestacks, Droid4X, nox, Windroy, Xamarin, YouWave...)
A 8.3.1, evo:
[HIDE-POSTS=5]http://www116.zippyshare.com/v/vP70kuiT/file.html[/HIDE-POSTS]
sa tim što nema prirodno podržanu tvoju rezoluciju, ima malo manja (1024x600), nisam siguran da li je moguće uz pomoć nekog skina da se naštimuje, znam da ljudi nikako nisu uspevali.[/HIDE-POSTS][/SPOILER]

Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
263
znam da instaliram iGO na androidu .., a kako to ide ovde , mozes li mi u kratko . intrna memorija ,imam 10 giga a sd karticu nema . kopirao sam iGO folder ali iz telefona ne vidim sve fajlove ?trebalo bi apk da pokrenem i nesto u sus textu da izmenim valjda :::?

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.197
8.3.1 nije emulator. To je iGO 8.
Misliš neće da pokrene exe fajl? Probaj pod kompatibiliti modom.

Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
263
8.3.1 nije emulator. To je iGO 8.
Misliš neće da pokrene exe fajl? Probaj pod kompatibiliti modom.
Hvala brate ali nisam ti ja neki haker , kompatibiliti mod nisam nikad koristio.
-Iskopirao sam ovaj iGO 8.3.1 koji si postavio na internu memoriju ali telefon ga vidi samo kad ga stavim u filder download i odatle sam probao da pokrenem apk file ali nece ?, zato kazem ako mozes neko uputstvo (postupak instalacije i sl.)ako ne nje problem odustajem . Sad koristim ovaj telefon a hteo bih iGO jer sam njega do sad koristio na androidu. U svaom slucaju Hvala i Pozdrav !

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.197
Pardon
Sada pogledah detaljne karakteristike te Lumie, njenog OS-a...
Ukratko - neće da može.
Druga stvar, dobra za tebe je - iGO postoji za Phone 8.1 na M$ app store
Kod:
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/igo/9nblggh092z1
piše da je free, pa sada ostaje da sam probaš.
Dalje ti ne mogu pomoći, jer nisam nikada imao u rukama tu kombinaciju.