iGO NextGen Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Bolje piši na maternjem, lakše ćemo te razumeti :D
Ili bar pravilno koristi google translate

E vidiš, problem je u tome - vratiš stare mape

Moraš kompletno da obrišeš keš aplikacije, kao što je i pisano na drugom Forumu. Jedan korisnik je čak morao da kompletno deinstalira pa ponovo instalira app

Mape su OK, konflikt postoji kod nataloženih keš podataka (ne uvek, zavisi koliko dugo su tu i u međuvremenu promenio varijanti)
Poslednji globalcfg je obavezan
 
Učlanjen(a)
04.01.2015
Poruka
9

,
,луѓе јас сум шофер возач сум обработил апликација долго време го работам оваа лично за мене не продавам или слично ист проблем беше и со 2022,Q2 па имаше исправка со update од naviextras ако грешам негде помогнете и овоа додека пишам возам па се деси некоја буква да ја нема поздрав
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
@kiredelev da li znas koliko je star taj skin koji koristis i sve ostalo sto ide uz njega?
Kada budes u mogucnosti napravi backup svega i instaliraj novi skin sa novim pakerom "jer ne znam dokle je @WOB razvijao dalje lang i voice", jednostavno sve moze da bude problem.
Pazi javi se lik koji koristi "moje" skockane NextGen sa Pngo skinom i kaze "cim pokrenem apk i pojavi se mapa aplikacija blokira". Posalje mi on ceo svoj paket ja kopiram kod mene pokrenem nema da blokira. Posle duzeg vremena dodjemo do toga da apk blokira zbog najave "ukljucite svetla" jer je podesena da preko TTS-a izgovori (procita) ukljucite svetla. Posto je on podesio Voice na non-TTS sve je radilo kako treba dok nekad nije izaso i ponovo pokrenuo apk. Onda je dobio taj problem da po pokretanju apk iz nepoznatog razloga blokira, resenje vrlo jednostavno prebacis Voice na TTS deaktiviras najavu za svetla i vratis na non-TTS i to je to problem resen ali tek posle 15 dana...
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Da, pera je u pravu.
Mator je skin, matori su prateći fajlovi. Postoje neka neslaganja između njih i novih izdanja mapa. Bio je sličan problem pre dve godine. Tada je rešavano brisanjem keša (save foldera) i sa novim globalcfg

Najbolje je da deinstaliraš kompletno softver, instaliraj novu skockanu varijantu i ubaciš poslednji globalcfg i mape.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
iGO PAL 9.18.27.719974 v5
Radi - Prognoza i stanje na putevima

Pal.png


Link
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
UX - sa velikim slovima nisu iz originala. Mala izmena u assets, nebitno u sys-u. Neko dokon brisao licence (batistaf). Aplikacija sama instalira licence. Ne koristiti licencu: PEARL Agency NextGen FEU@1404 (HM, BrPOI, ExtPOI, DA, AP, SP, TL, NG, PH, HNR, DEM, CAR, 3D, JVNG, AvanteqTMC, TTS) PX-8410 SD.lyc
;)

PS1: U 21:55 sam promenio link i dodao content folder. Treba dodati mape. TOI,...
PS2: Dva TTS fajla. Jedan za srpske engines i drugi za hrvatske engines.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
59
Aplikacija se zamrzne s vremena na vrijeme, kao da nešto učitava pa nastavi da radi.
Honor 50
Android 13
 
Natrag
Top