iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.272
Ko ima problem na Android 13 da ne moze istovremeno da instalira dve i vise aplikacija, na primer ne moze da instalira istovremeno iGO_Luna_v9.35.2.153810 i iGO_NextGen_Israel_v9.18.27.687519-MOD resenje je sledece:

Preuzeti Android 13-MOD paket apk sa sledeceg linka, otpakovati i zameniti sa postojecim u folderu Install SKOCKANIH verzija, instalirati jednu ili vise kao i do sada, sve prethodne verzije deinstalirati.
U paketu su apk Luna i svih deset NextGen verzija.
U sledecim SKOCKANIM verzijama ove Android13-MOD apk ce biti dodate.

NAPOMENA: Ovaj paket je iskljucivo namenjen za "moje" SKOCKANE verzije, sem Lune ona moze i za druge.
Kasnije cu objaviti i paket apk za klasicne verzije (verzije koje nemaju zajednici Baze_Folder).

Android 13 - MOD apk - SKOCKANE VERZIJE:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.688
Obratite pažnju, ovo je novost u iGO svetu. DEMO verzija. Ne sećam se da sam ikada video demo izdanje iGO-a.
Čak je nije potrebno ni otključavati, aplikacija čita licence i mogu se koristiti bilo koje mape. Makar su funkcionalni fbl fajlovi. Uspeo sam da aktiviram i poneki poi i zgrade starijih izdanja mapa.
Međutim, sve licence do sada jako su restriktivne i nekompletne, niti su sve dostupne za sav sadržaj.
Ubacivanje po klasičnom principu funkcioniše, detektuje prvo izdanje Danice standardni glas, ali novije i TTS neće.

Tako da čekamo dobru dušu :) da "malo" pecne app ako je moguće, prilagodi je instalaciji na koju smo navikli i omogući iskorišćenje kompletnog sadržaja
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.06.2016
Poruka
1
Pozdrav, pretrazih sve ali na kraju nisam uspeo da nadjem. I Go za android 13, odgledao video upustvo, ali ne nalazim AlfanumTTS apk. Moze mala pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
352
Drusto ako moze pomoc?
U autu ubacena android multimedija ima instalirani iGO NextGen 9.18.27.687519,jan 26 2017.
Aplikacija radi ali kada zelim da upisem adresu ne izlazi tastatura,da li to moze nekako da se resi?
Cini mi se da mi je ista verzija navigacije i na telefonu,pre dva tri dana sam apdejtovao telefon na android 13 i sada kada ukljucim navigaciju izbaci mi "content error,global_cfg not found" iako ga ima u folderu "content"
 

Prilozi

  • 01.jpg
    01.jpg
    77,3 KB · Pregleda: 21
  • 02.jpg
    02.jpg
    97,4 KB · Pregleda: 18
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.272
Aplikacija radi ali kada zelim da upisem adresu ne izlazi tastatura,da li to moze nekako da se resi?
Moze... Tako sto pratis i uvek instaliras nove verzije od skina do ostalih dodataka, ili pratis SKOCKANE verzije koje neko azurira, a ne instaliram jednom u 10 godina i oces sve da ti radi...
 
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
21
Ako je suditi po videu, kad se odzumira ne vidi se cela ruta, dok kad vrati starije mape vidi se cela ruta. Otprilike ne vidi se deo rute od starta iz Hondije do Pariza, a ostatak se vidi. Verovatno na to misli.
 
Natrag
Top