iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Da ali ja NEMAM opciju za glas jer je nikad ne koristim.

Vrlo vjerojatno jer sam tts i sve uklonio jer iman ljudi koji nisu nasi.pa.im dam Pal itd. Moguće je iskreno ne znam.

Nekada davno sam to možda koristio ali mi nije leglo.

Na mom i neman opciju u Upozorenjima da postavim glas.meni je beep sasvim ok.

Moguće je da i kod tebe Pongo pa.imas jos tih opcija. U mene default.

U svakom slučaju hvala druže na savjetima, i dalje korisno za ostale članove kojima treba glas.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
380
@iGO_Fan U Pal koji si ti malopre postavio sam video da tako stoji. Ne bilo ti tesko ispravi zarad drugih koji skidaju. Mozes i onako kako Pera insistira da je "pravilno" ;)
 
Učlanjen(a)
19.04.2013
Poruka
50
@ JaSamBG

može pomoć, kod mene je kao što si naveo ui_nextgen / audio / speedcam_en i u njemu izgovori na srpskom ali u podesavanjima Upozorenja / Tacke upozorenja / nemam ovo podešavanje Glas za kamere - English, kako da to ubacim, iGO je sa osnovnim skinom
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
@iGO_Fan U Pal koji si ti malopre postavio sam video da tako stoji. Ne bilo ti tesko ispravi zarad drugih koji skidaju. Mozes i onako kako Pera insistira da je "pravilno" ;)
Jedno si u pravu sta ce ti audio fajlovi ako koristis samo bip bip upozorenja.

Ali nije to lose pored ovog @iGO_Fan ima da naucimo i ono sto ne zelimo budzeci osnovni skin, pa predlazem da se otvori nova posebna tema Budzenje osnovnog skina.
 
Učlanjen(a)
19.04.2013
Poruka
50
@@ JaSamBG
OK je, sad sam podesio i na audio testu se oglašava, još samo da proverim u realnoj vožnji :D
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Neka stoje ako se nekom bas digne da mu treba i to.moze.mu se podesiti.

Meni ne treba. Ja ispravim samo ono što neće uveliko.promjeniti i ioanko savršen izgled igo. Manje grafičke finese ok, jedan audio folder ništa ne znači za brzinu, stabilnost navi itd.

Kada zatreba može se podesiti da radi sa glasom. Meni ne treba.

Možda iako ironična tvoja ideja nije ni losa koliko mislis.

Dali smo.ljudima default i skroz drugu skupu opciju skin. Možda moja verzija i nije toliko losa. Ovih par.malih dodataka možda nekom samo poprave kompletan doživljaj.

Neka se kolege izjasne, ako ne treba neću ja više postavljati i svi happy. Ja znam da jesam. I ovo je na zahtjev postavljeno. Nemam ništa od toga sem rizika velike kazne.

P.S Ovo nije budzenje skina jer rezultat nije drastičan kao sa Tetrisom a.k.a pongom :) Opet kažem neka ljudi biraju. Ja imam.ono sto meni odgovara a hvala bogu svi biramo za sebe.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
@@ JaSamBG
OK je, sad sam podesio i na audio testu se oglašava, još samo da proverim u realnoj vožnji :D
Pa proveri odma sa Fake GPS Location
Fake GPS location
EDIT:
@iGO_Fan nije bre nista ironicno stvarno fali takva tema, vidis da smo se svi ukljucili u raspravu, problem je samo sto ce urednici obrisu sve ovo pa moramo za mesec dana sve iz pocetka.
Evo ja planiram da otvorim jednu temu samo za Pongo Skin i da budzimo i plilagodavamo.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Ako je tako onda super. Vi ipak znate bolje od mene time možete i više pomoći. Ja ipak još uvijek učim.

Ali eto ne bi bilo loše fakat imati temu

MODIFIKACIJA DEFAULT SKINA

Jer ima nas svakakvih i ovim bi kontam svima ugodili. Meni je samo čudno to da recimo nemamo više naših programera kao na gps.pa da se rade naši ux, naši skinovi itd.

Recimo meni strašno fali UX tipa
Send/share your Eta i Current location a da niej vezano za skin.

Kontam da ovdje na forumu ima dosta sive mase za takve stvari.

Nadam se da ovo administracija neće sve obrisati ili da.nam čak dozvole tu zasebnu.temu da ne spamamo ove osnovne skin teme. Ti imaš jedni super temu tamo sa onim grafičkim elementima itd,. loading screen itd itd.

Pozdrav svima.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Natrag
Top