iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Evo Pera ti vec pise..

ovo map dio radiš u sys file..mozda vec imaš map dio samo dodaj ovo ispod.

Pazi da ispred nemas ; znak To ti je kao neka vrsta On/Off switcha

Dole u slikama zakačio sam ti kako taj dio izgleda. A to radis sve u svom sys file koji se nalazi u root folder tvoje navigacije. Naziv mu je sys.txt. Samo dodaj ovo sto je Pera Napisao pod ovo map u novi red i trebalo bi da ti radi sve.

Mene sada malo čudi da su ti sitne ikonice jer kod.mene na Note 8 6.2" ekran nije sitno sto.mi govori da postoji mogućnost da ti DPI ne odgovara. Možda ne bi bilo loše da nam posaljes screenshot ekrana da vidimo kako to kod tebe izgleda i da napises na kojem uređaju i koji OS. Na taj način dobit će bolju pomoć od kolega. Možda se sve moze rjesiti manipulacijom dpi/base dpi vrijednosti.

A kamere ti treba malo modifikovan data.zip i cak.mozda speedcam.zip (ui). Ja to nikada nisam radio. (zaboravio sam na to iskreno).

Mozda neko od članova ima data.zip sa tim izmjenama za kamere francuska/svica itd.

Neka me Pera ispravi ili neko od drugih članova koji ipak znaju o tome puno više nrgo ja ali koliko znam trebalo je uraditi sljedeće...

u igo_nextgen.ini u file data.zip:

napraviti izmjenu ovu:

[speedcam.disabled_countries]
;_FRA=1,2,3,4,5,11,7
;_SUI=1,2,3,4,5,11,7

a u sys file dodati ovo...

[hva]
hva_countries=""
[warning.hva]
dangerous_zone_enabled=0
dangerous_zone_warn_type=0

Ja ovo nisam probao ali se sjećam da je ovo trebalo raditi. Opet kažem neka me iskusne kolege isprave ali mislim da je to to. Ako ne budeš.mogao sam ovo odraditi probati će neko od nas pa ćemo ti share


Sent from my SM-N950F using Tapatalk

.
9a71741a78bc3fc799ddadb0ff83ce32.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
A kamere ti treba malo modifikovan data.zip i cak.mozda speedcam.zip (ui). Ja to nikada nisam radio. (zaboravio sam na to iskreno).

Mozda neko od članova ima data.zip sa tim izmjenama za kamere francuska/svica itd.

Neka me Pera ispravi ili neko od drugih članova koji ipak znaju o tome puno više nrgo ja ali koliko znam trebalo je uraditi sljedeće...

u igo_nextgen.ini u file data.zip:

napraviti izmjenu ovu:

[speedcam.disabled_countries]
;_FRA=1,2,3,4,5,11,7
;_SUI=1,2,3,4,5,11,7
Nece da moze samo u data.zip.
Mora obavezno da se ispravi i u speedcam.zip to jest u fajlu plugin.ini na putanji speedcam.zip\ux\speedcam\plugin.ini
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Druže evo uz male modifikacije radi.

U prilogu imas moj
data.zip (ovo ide u root folder samo pregazi stari sa ovim mojim)

speedcam.zip (ovo ide u UX - samo pregazi stari)

sys (ovo ide u root folder - samo pregazi stari)


U attachment imas sliku da sve radi u Francuskoj i Švicarskoj Koristeći lockito uradio sam simulaciju.

Radi se o zvučnom beep signalu. Za glasovne ne znan tu se možda moraju dirati .lua files. Ja ionako uvijek samo koristim beep Upozorenja.

Sretno druže

P.S Greškom sam obrisao SS iz Francuske ali čim radi u Svici radi odmah i u Francuskoj.


Edit:
Ako ti se baš neda zezati evo ispravio sam kod sebe i ponovo spakovao.

https://drop.me/aA1wql
PW: logcap

.
43b8c603fb74401ffe89922886da6631.jpg
Pogledajte prilog speedcam.Zip//cloud.tapatalk.com/s/5c28ed714c75a/data.ZipPogledajte prilog sys.txt

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Prilozi

  • Screenshot_20181230-173702_iGO PAL.jpg
    Screenshot_20181230-173702_iGO PAL.jpg
    62,1 KB · Pregleda: 80
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.09.2011
Poruka
26
Screenshot_20181230-181228_iGO NextGen.jpgскинуо сам ово са неког Италијанског форума,све су пој тачке у боји,са нашег сајта пој тачке су нормалне,поздрав
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Udji u folder i privremeno obriši Branding.zip pa vidi. Tada bi se trebalo da vrate ikonice u normalu ako se dobro sjećam.

A to je čini mi se sa Pongo skinom sudeći po tim bojama.menija. To je vec skroz drugi svijet. Tu ti moze pera.simic pomoci.

Ja sam anti-skin nastrojen :)

Pozz

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Ali ja NIKADA i ne koristim glasovne nego samo ono standard beep. Tako da taj audio folder ja izbacim uvijek. Meni je beep super i taman. Ne znam da li je kolega tražio glas ili beep... mozda ga nisam dobro skontao.

Čini mi se da je samo tražio da ga obavijesti. Ako ne onda sorry druže nisam obratio pažnju na taj dio jer ja NIKADA ne koristim glas za kamere. Ako.mu je želja može mu se to ispraviti ali ja ko sebe nemam audio za nase itd.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
380
Pa imas. Eto ti u folderu Audio. Ovako je kod mene - ui_nextgen / audio / speedcam_en. U folderu speedcam_en su ta glasovna upozorenja koja su kod tebe u folderu audio. I onda se u Podesavanjima izabere - Upozorenja / Tacke upozorenja / Glas za kamere - English.
 
Natrag
Top