iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
Ne znam čemu takve reakcije na nešto što radimo za dobrobit čitavog foruma

Zato što mlatiš praznu slamu! Zato što nemaš pojma! Zato što ne poštuješ kolege sa foruma!

To što si ti postavio NIJE nova verzija aplikacije nego tvoj KIT. Ali treba čitati forum i videti da je neko pametan otvorio temu "Skocane verzije" pa je tvoja tema tamo a ne ovde da kvariš temu. Ili nećeš da postavljaš na "skockane verzije" da bi propala. Svejedno, to je ipak sramota pošto si moderator na "gpspower" (to sam čuo prošle sedmice) pa je neverovatno, ko te tamo postavi kad pojma nemaš ni o iGO aplikaciji a pojma nemaš ni da "vodiš" forum što se vidi.



disable_restart_after_phone_call=1

Samo na androidu 5
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Prvo ja niti kome.pametujem niti bolujem od tih nekih zvanja moderator administrator jer ne sjećam se da je neko od vas kupio nešto za to što je admin ili mod.

Nikada nisam ni napisao da je Nova verzija nego moja a toliko je valjda jasno iz posta u kojem je opisano sta je sve izmjenjeno s tim logika valjda ide da nije nova verzija.

A ovu verziju nisam stavio tamo jer tamo su samo skin verzije bar kada sam zadnji put gledao.

A cak sam i u prvom svom postu napisao evo neka kolega toda81 prebaci u te teme tamo.

A na kraju ako administrator smatra da je ovo moje SPAM ili neka slična glupost neka briše brate. Ja NEMAM NIŠTA od toga da ovo radim. Da si malo pratio temu vidio bi da sam ovo postavio na zahtjev kolega i admin je to mogao uvijek postaviti.

Razlog zašto sam ja negdje MOD je taj sto sam nešto uradio za forum NA OSNOVU ZNANJA KOJE IMAM. Trudim se sa onim što znam da napravim koliko.mogu.

I ne vidim zašto ja ovu temu uništavam.kada je u opisima sve jasno. Na kraju Admin to uvijek može ukloniti.

Ne znam koji je tvoj problem i kakav.problem.imas samnom.ali i ne zanima me iskreno. Moje namjere nisu bile lose i nije mi.mrsko 100 ponoviti nekom.od kolega nešto sto ja znam bolje pa da je 500x već napisano.

Nekada više znaci dijeliti.i ono malo što znaš a ne gledati nekog sa visine samo zato jer igrom slučaja nešto više znas.

Sorry adminu i ostalim članovima za ovakvim ružnim postovima.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
14.09.2011
Poruka
26
iGO_Pal - PODESEN
* SVE AKTIVNO, NE TREBAJU LICENCE *
sifra arhive: default

U pp sam dobio par zahtjeva za upload svoje verzije koju vec drugo koristim koju mi je dao drug @Mapkc i koju sam ja sebi prilagodio. Kao sto je receno moja preferenca je DEFAULT izgled bez sarenila i natrpanog ekrana. Da ne bi sada slao svima zasebno evo ovdje verzija koja je testirana kod dosta vozaca kao i kod naseg druga @Mapkc koji je taxista a znamo koliko oni voze kao i kamiondzije.


Opcija rute -
Najlaksa
Jezik - Srpski
Glas: Srpski
Lokacija mapa: Interna memorija (po potrebi se moze sys edit i poslati mape na extern memory)
POI - Na mapi su vidljive samo Parking, Benziska i Aerodrom sve ostalo je pretrazivo. Ovo je filozofija TomTom za interesne tacke koju smatram da je odlicna. Naravno po vasim zeljama mozete dodavati ili gasiti ono sto vam ne treba.
Vremenska prognoza

Sta je sve u paketu?
Defaultni iGO sa minimalnim brojem dodanih ux koji ne uticu na rad ali najbitnije na GRAFICKI izgled savrsene default grafike. Ono sto je extra u UX folderu je sledece:

address search - Omogucava share lokacije iz Google Maps aplikaicjom transfer2 maps
Alert_o4i.zip - ux koji Vam dozvoljava da mjenjate boju notifkacija. Ja sam u ovom paketu koji je podesen ostavio CRVENU boju kao najlogicniju za upozorenja i notifikacije.
ari_battery in menu.zip - Prikaz baterije u procentima
Fuel Consuption - Proracun potrosnje goriva (radi samo u auto modu) Nisam ovo podesio. To mozete sami pod Opcijom Rute.
Housenumber.zip - Dok vozite prikazuje brojeve kuca lijevo i desno.
Turn restriction iCarnavi.zip - Pikazuje znak zabrane skretanja u jednosmjernu ili zabranjenu ulicu.
Morco button tmc ro.zip - Po mojoj zelji kolega sa stranog foruma napravio je jedan lijep ux. Omogucava vam da ugasite ili upalite internet traffic jednim klikom i time dobijete tacniju ETA kao i pregled rute jednim klikom
UGASENI ux - ovi Ako zelite da ih aktivirate u folderu ux samo obrisite broj 1 iza extenzije.zip zip1 u zip
tilt the map.zip - Omogucava promjenu nagiba mape
width_road - promjena sirina puta

SYS FILE
Sys file ima par mojih modifikacija koje smatram da su potrebne:

  1. Kamera na kruznom toku ne zoomira jer jako je nepregledno kada dodjete na velike kruzne tokove.
  2. Prikaz vremena u gornjem desnom uglu
  3. Kada izracuna rutu navigacija moze da ceka do 60 sek u tom modu pregleda rute ili dok vi ne kliknete kreni
  4. Obavijest gps signal izgubljen ugasena
  5. Kada stigne na cilj navigacija automatski izlazi iz navigacijskog moda
  6. Dodana opcija pretrage GEOTAG slika ali do vas je postavite lokaciju slika



[Hidden content]
како да скинем ово,поздрав
 
Učlanjen(a)
14.09.2011
Poruka
26
https://drop.me/BbA0m6
PW: logcap

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Sifre za svaku arhivu je ista : logcap
Samo ubaci mape gdje idu vec i vozi dok se boje ne izlizu.
хвала,постоји ли могућност увећања пој иконица и друго,не види ми прекр. камере у швајцарској иако у роад ставим 1,позззз
 
Natrag
Top