iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
ne, ovaj moj zadnji post je novi pal doradjen. Ako.moze nens da tamo edit link i ovaj tvoj zippy ubaci.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

@nens mozes li ovaj @davidovic ReUp i ovaj moj novi da opet ReUp na drop.me i da okacis tamo na OP je je doradjen i sve je sredjeno bas. A onaj link na OP mom da sklonis. Na taj način ovi koje zanima ovaj Pal.imat ce zadnju svježu verziju sa kojom.sa.ja.presao 43 000km za.sada a i kolega davidovic preko 100 000 plus ostali vozači nasi. Znači testirana da radi dobro.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.04.2013
Poruka
50
Menjao sam aplikaciju sa osnovnim skinom iz posta 1.772 ubacivši nove mape, dem, speedcam ceo content fajli, kao i neke nove dodatke u ux fajlu na osnovu poslednjih postova a koji su kozmetičke prirode (veličina slova, prikaz sata i baterije) i izgubio sam zvučnu najavu prekšajnih kamera, sličica se pojavi ali bez izgivora upozorenja,
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Ima.ovdje usera kojima je bitno da su slova veća da su neke stvari jasnije a nisu stručni da to urade. Pa i meni je trebalo puno vremena dok sam skontao kako i sta.

Ovo sam stavio za ljude koji hoće bez skina da im izgleda.kao original a da se sami ne moraju patiti.

Ne znam čemu takve reakcije na nešto što radimo za dobrobit čitavog foruma. Dajem verziju koju ja koristim koja je testirana samo u nekim elementima poboljšanja a da ne utiče uveliko na izgled i funkcionalnost navigacije. Ne vidim čemu ovi komentari. Ne vidim sta smo loše napravili.


- 2d na skretanja
- Eta bar bolje vidljiv (veca slova)
- Sat u cosku veca slova
- Default boju puta dnevne i noćne scheme
i jos par sitnica

Nikakav hacking ja ljudi nisam uradio jednostavno edit uradio tamo gdje se moglo da bi ispravio ono sto mi smetalo. I eto.dodano je par ux


Lista UX

width_1.5
take_a_break
battery and gps in menu
a lane info
alert 04i (blue)
fuel
turn restrictions
house number

Jednostavno edit
.css file
sys file
.ini file

Nikakve veze sa.kamerama.itd nema. Kod.mene i kod svih radi sve. Belaj je sto ljudi uzmu dio.mog, svog, tvog.i prave.mix.

Gore.sam sve.podesio i snimio save i to je to.


sifra: logcap

Eto ovaj drop.me je siguran i nema av upozorenja.


Evo dole slike ....sve radi i nikakvih hackova nema.


Sve sam eto napisao sto sam uradio i ne zanima sve usere ovo niti hoće svi. Zato evo ja dijelim svoje.



Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Prilozi

  • Screenshot_20181212-234858_iGO PAL.jpg
    Screenshot_20181212-234858_iGO PAL.jpg
    51,9 KB · Pregleda: 59
  • Screenshot_20181219-204849_iGO PAL.jpg
    Screenshot_20181219-204849_iGO PAL.jpg
    30,9 KB · Pregleda: 63
  • Screenshot_20181221-151244_iGO PAL.jpg
    Screenshot_20181221-151244_iGO PAL.jpg
    38,3 KB · Pregleda: 55
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
Sat u cosku veca slova
Default boju puta dnevne i noćn

Drug dva pitanja evo tek hocu da je instaliram. Da li navigacija radi u pozadini kada je zakljucan tel. I drugo pitanje kod upozorenja za prekrsajne kamere da li koristi glasove ili samo zvuk upozorenja.
Pozz drug, svako dobro
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Ja druže uvijek i uvijek koristim one glasove koji su iz navi dosli. Tj Nevena i njena zvučna upozorenja beep za kamere ne glas.

Ti pričaš o TTS a ja to ne koristim.

Za rad ugašeno ne znam, nisam testirao nikada tako.



Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Natrag
Top