iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
420
Sa skoro 1.5 miliona predjenih Km sa 35 godina vozackog staza uz 3 sudara od kojih ni za jedan nisam bio kriv, svugde sam stigao i nigde se nisam zagubio.
E sad, navigacija jeste od pomoci (nema dileme), ali nekako imam utisak da se oslanjajuci na istu, iskljucuje mozak. Skoro sam bio u Temisvaru (lep gradic), ulice bez rupa, asfalt
fantastican, a Rumuni kao vozaci neverovatni. Niko da ti svira jer si se zeznuo kod skretanja, staje se na pesacki prelaz. Na zalost, shvatio sam da smo mi najveci `Rumuni` Evrope.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2010
Poruka
7
Pa druze vidi tamo sta ti se svidja...jer sve mozes SAM SEBI SVE DA SREDIS
Ja trenutno imam iGO_Pal i vec sam dosta s njim presao kilometara i nema nijednog problema. Cak sam nekim ljudima dao i sve radi za 10.


Sretan put i vozi pazljivo...
Hvala na iscrpnom pojašnjenju , molio bih te da mi postaviš negde taj tvoj prečišćeni, iGo , naravno bez mapa jer toliko znam da ubcim i bez skina nego čist kako ti kažeš.
Hvala ti unapred
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Hvala na iscrpnom pojašnjenju , molio bih te da mi postaviš negde taj tvoj prečišćeni, iGo , naravno bez mapa jer toliko znam da ubcin i bez skina nego čist kako ti kažeš.
Hvala ti unapred
Da si samo jedan post pre ovog pogledao kog si citirao, video bi link. Dakle #2556 ili #2557 su dobitna kombinacija.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2010
Poruka
7
Da si samo jedan post pre ovog pogledao kog si citirao, video bi link. Dakle #2556 ili #2557 su dobitna kombinacija.

Hvala na javljanju i pokušaju pomoći, taj #2556 sam skinuo i pošto nije kompletan nisam znao ni kako da ga namestim, odnosno šta sve da dodam u foldere i instališem, zato sam se i javio za pomoć . Ja sam izgleda od onih copu/paste pa install . Ako razumeš ok, ako ne onda mi nema pomoći.
Mape znam da dodam nove ali ostale stvari ne znam .
evo u prilogu šta se sa tog sajta koji si mi preporučio dobije iz tog posta #2556 kao dobitnu kombinaciju
 

Prilozi

  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    155 KB · Pregleda: 72
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Hvala na javljanju i pokušaju pomoći, taj #2556 sam skinuo i pošto nije kompletan nisam znao ni kako da ga namestim, odnosno šta sve da dodam u foldere i instališem, zato sam se i javio za pomoć . Ja sam izgleda od onih copu/paste pa install . Ako razumeš ok, ako ne onda mi nema pomoći.
Mape znam da dodam nove ali ostale stvari ne znam .
evo u prilogu šta se sa tog sajta koji si mi preporučio dobije iz tog posta #2556 kao dobitnu kombinaciju

Treba ti content folder pored onoga što si već skinuo za iGO_Pal.
Posle dodaj mape,building I POI.
U UX folderu obriši gpsandmore_GSE.zip da bi izbacio onaj beli loading.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2010
Poruka
7
Treba ti content folder pored onoga što si već skinuo za iGO_Pal.
Posle dodaj mape,building I POI.
U UX folderu obriši gpsandmore_GSE.zip da bi izbacio onaj beli loading.
Super prijatelju, sve šljaka kao sat. Imam samo još jedno pitanje, drugar ima AVIC i kod njega se dok traži satelite može videti ovo u prilogu, kako ja to da ubacim u UX , pretpostavljam da se tamo ubacuje ali ne znam koji fajl. Voleo bih da vidim ako lošije hvata satelite da li ih ima ili ne u ovom UX koji se dobije uz pongo to nema.
 

Prilozi

  • Screenshot_20181127-170952.png
    Screenshot_20181127-170952.png
    207,7 KB · Pregleda: 52
  • Screenshot_20181127-171009.png
    Screenshot_20181127-171009.png
    88,3 KB · Pregleda: 50
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Super prijatelju, sve šljaka kao sat. Imam samo još jedno pitanje, drugar ima AVIC i kod njega se dok traži satelite može videti ovo u prilogu, kako ja to da ubacim u UX , pretpostavljam da se tamo ubacuje ali ne znam koji fajl. Voleo bih da vidim ako lošije hvata satelite da li ih ima ili ne u ovom UX koji se dobije uz pongo to nema.
Otvori meni>Korisne informacije>GPS informacije
Tu ćeš videti broj satelita i jačinu signala,a ako ti telefon podržava GLONASS onda možeš dodati i sledeće u sys.txt

[interface]
show_glonass=1
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2010
Poruka
7
Otvori meni>Korisne informacije>GPS informacije
Tu ćeš videti broj satelita i jačinu signala,a ako ti telefon podržava GLONASS onda možeš dodati i sledeće u sys.txt

[interface]
show_glonass=1
Jeste glonas i zaista brzo hvata satelite, nekada za par sekundi a nekada ako sam baš negde daleko od kuće a valjda pamti kuću kao početni položaj desi se da mu treba minut a nekada i dva , ova opcija mi se svidela jer on samo tapne na tražim satelite i pojavimu se grafikon satelita , a kada se poveže onda grafikon nestaje i nevena radi svoje.
hvala ti na pomoći i brzom odgovoru.
edit: Upravo sam pogledao putanju meni/ korisne informacije/podatci o gps i to je to , samo što on to ima na tap a ovo je na nekoliko puta, svejedno, to je to i jako je korisno.Ako slučajno saznaš šta bi to moglo da se ubaci u UX da na tap pokaže upravo meni sa gps korisnim informacijama ti javi.
Hvala još jednom
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
Možda mu nije ikona na TAP, nego dok ne nadje satelite može se tapnuti na Traženje GPS signala gotovo svaki iGO sofver osim PAL
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2010
Poruka
7
Možda mu nije ikona na TAP, nego dok ne nadje satelite može se tapnuti na Traženje GPS signala gotovo svaki iGO sofver osim PAL
Probao sam dok traži da tapnem pa neće , kada sam ubacio ux od AVIC onda hoće , kada vratim UX od Pal onda neće, gledao razliku , probao dodavati jedno po jedno ali bez uspeha .Ako neko zna neka se javi , šteta da PAL to nema .
 
Natrag
Top